CUBE-1101

finská sauna 1101 hl. foto
1101….1101-….1101–1210 – kopieWall LightTouch screenLed ceilingAbachi wall1103-Detail – kopieblack quarzitRome quarzitWhite quarzit

199900 Kč224900 Kč


Luxusní rodinná sauna ze světlého exotického Abachi a přírodního štípaného kamene.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny CUBE- Jednoduchý design, mnoho příjemných zážitků

Moderní prosklená sauna řady CUBE, vyrobená z luxusní africké vrby Abachi, dává tradičnímu saunování zcela nový rozměr.

Sauna je vybavena reproduktory s možností připojení vlastního mp3 , barevně podsvícenými lavičkami a barevným hvězdným nebem.  Srdcem celé sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW  a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kamene  dodává sauně moderní nádech a díky své akumulační schopnosti zajišťuje vyšší teplotní stabilitu.

Pro nejvyšší možný komfort je každá sauna serie CUBE  vybavena dálkovým IR ovládáním umožňujícím nastavení veškerého elektrického příslušenstí . Od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení či Vaší oblíbené muziky. Součástí sauny je také dřevěný  teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Abachi wallAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých saunových teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti ho předurčují jako ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

Saunová kamna Sawo 2

SAUNOVÁ KAMNA

Nerezová kamna  o výkonu  6kW vyhřejí  saunu na 90°C za 45-60 minut. Jsou opatřena usměrňovacím nerezovým krytem, který zajistí rovnoměrné prohřátí celé sauny a dřevěnou bezpečnostní ohrádkou. Součástí kamen je 20 kg saunových vulkanických kamenů, které lze polévat a vytvářet tak tzv. parní nárazy- dočasného navýšení vlhkosti vzduchu.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nadedveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do stran a zabezpečí dostatek světla i po vytnutí centrálního osvětlení.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připravem 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

africká vrba Abachi

Výška

2100mm

Rozměry

1800 x 1800 mm, 2000 x 2000 mm, 2200 x 2200 mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 7 kW (+ 4980Kč),

Ovládání

LCD Dotykový panel + IR Dálkové

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Rome, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla sauny

10mm

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “CUBE-1101”