Reference

Výbava Modern- kombinace mystické termoolše a svěží osiky

Prostorná luxusní saunová kabina o půdorysu 2300 x 1700 mm poskytuje dostatek prostoru až pro 5 osob. Sauna je vyrobena z topolu osiky v kombinaci s tmavou termoolší,  která dává sauně moderní nádech. Designovým prvkem, plnícím také nosnou funkci, je masivní termoolšový rám tloušťky 180 mm, který vytváří oporu stropu nad proskleným rohem sauny. Sauna je osazena kouřovým sklem s nerezovými prvky a vybavena integrovanými ventilačními otvory s možností regulace přísunu čerstvého vzduchu. O nezapomenutelný saunový zážitek se postarají saunová kamna Harvia The Wall o výkonu 9 kW, barevné podsvícení stropu, opěrek i lavic a bluetooth hudební aparatura s ozvučnicí Saunadream sound. Sauna je vybavena také dálkovým ovládáním přes GSM, který umožní mít saunu vyhřátou již při příjezdu z náročné obchodní cesty nebo z výletu do hor.

 

Libeř, Saunadream ,

Saunová kabina Ideal termo -Maršovice

Elegantní saunová kabina realizovaná u zákaznice z podkrkonošských Maršovic. Sauna svými rozměry přesně zapadá do připravené niky a tvoří dominantu koupelny. Modelová řada Ideal Termo je charakteristická obkladem z termowood osiky a bílého kvarcitu, termicky neupravená osika je pak použita na vybavení interiéru. Designovým prvkem sauny jsou vysoce zaoblené hrany lavic, opěrek a krytu kamen. Veškeré kovové prvky jako závěsy dveří, luxusní madlo, designový profil kamenné stěny nebo stínítka Elegant mini jsou z prvotřídní nerezové oceli a zabezpečují dlouhou životnost sauny. Masivní rám saunové kabiny o šířce 18 cm je dalším designovým prvkem, který zároveň poskytuje dostatečnou oporu dveřím a skleněným stěnám. Sauna je vybavena externím ovládačem osvětlení, teploty a doby chodu sauny a její vytopení na 90°C zabere přibližně 45 min. Zákaznici děkujeme za umožnění pracovat na tomto projektu. Bylo nám potěšením podílet se na výrobě této exkluzivní sauny.
 

Saunadream- Maršovice,

Saunová kabina Comfort - Praha Ohrobec

Sauna ve výbavě Comfort je vestavěna do prostoru koupelny a její venkovní úprava umožňuje používání sprchy v její těsné blízkosti. Sauna je doplněna barevným ambientním podsvícením lavic a opěrek a černými doplňky, které kontrastují s barvou rustikálního finského smrku. Lavice i opěrky byly voleny v úpravě Therapy- vysoce zaoblené hrany a jsou vyrobeny z topolu osiky nejvyšší kvality. Srdcem sauny jsou kamna Harvia Sound o výkonu 9 kW, která vyhřejí saunu až na 100°C. Už jen odložit šaty, zabalit se do prostěradla a oddat se tomuto příjemnému pokušení.

 

Jiří a Andrea O.- Praha Ohrobec,

Saunová kabina s bio kamny- výbava Exclusive- Quedlinburg DE

"Dakujem Sauna dream za perfektnu saunu, ktoru sme mohli dostat s bezproblemovou realizaciou od fazy planovania az po montaz a s dorazom na kazdy detail, ktory umozni vynikajuci zazitok saunovania. Saunu vyuzivame pravidelne s celou rodinou k nasej absolutnej spokojnosti. Zelame vela uspechov v dalsej praci! " pan Martin, Quedlinburg.

Sauna je vybavena nejmodernějšími technologiemi jako jsou kamna s automatickým výparníkem Harvia Vega Combi 90SE , nezávislé ovládání barev podhledu, opěrek a lavic či přehrávání hudby přes bluetooth. Materiály jako západní červený cedr v kombinaci s osikou dodávají sauně jedinečnou vůni a v případě potřeby je možné aplikovat esence přímo na kamna. Už jen nastavit teplotu, otočit přesýpací hodiny a oddat se relaxaci...

 

Pan Martin, Quedlinburg DE, Bio sauna-Quedlinburg

Venkovní finská sauna Comfort- Praha 4

Zajímavostí této sauny jsou rozměry pouhých 120 cm x 140 cm a fakt, že není umístěna v pravoúhlém prostoru. Veškeré prvky sauny tak byly vyráběny kompletně na míru. Předností sauny jsou izolační dvojsklo a prosklené bezpečnostní dveře, které umožňují výhled do okolí. Srdcem sauny jsou saunová kamna Harvia Delta D36, která vyhřejí saunu za necelých 45 minut. Vnitřní obklad sauny je vyroben ve výbavě Comfort- z finského smrku a na venkovní fasádu je použit sibiřský modřín opatřený perleťově šedou barvou OSMO určenou na provětrávané fasády dřevostaveb. Střecha sauny je pultová, vyrobená z eloxovaného plechu a opatřená okapovým svodem. Pro maximální životnost jsou veškeré spojovací prvky sauny včetně kování dveří a madla vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.

 

Jiří. P. -Praha ,

Interiérová sauna Modern- Praha Jesenice

Obklad sauny je vyroben z luxusního topolu osiky a aromatické termo olše. Srdcem sauny jsou kamna Harvia Sound black o výkonu 8kW a jejich chod zajišťuje řídící jednotka Griffin CG170 . Sauna je dále vybavena hlavním osvětlením a barevným podsvícením lavic a opěrek. Prvky z kvalitní nerezové oceli dodávají sauně decentní nádech a zajišťují její dlouhou životnost.

Panu majiteli s paní majitelkou děkujeme za projevenou pozitivní reakci. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat.

 

Eliška a David N. - Praha Jesenice,

Venkovní Sauna Modern- Praha 8

Se saunou a i s celou realizací venkovní sauny od společnosti Saunadream jsem výjimečně spokojen. Profesionální přístup, velmi důkladně propracované veškeré detaily a rovněž skvělý smysl a cit pro design přinesl opravdu vynikající výsledek, navíc v krátkém dodacím termínu a za konkurenční cenu.

Saunová je vybavena designovými, polévatelnými kamny  Harvia Cilindro o výkonu 9kW, která dokáží zajistit teplotu přesahující 100°C. Za kamny je z důvodu vyšší akumulace a ochrany sauny instalována masivní kamenná stěna ze štípaného kvarcitu. Obklad byl volen ve výbavě Modern- kontrastní termo olše a světlá osika. Venkovní obklad je vyroben z exotické bezsukové dřeviny Meranti a každé dva roky udržován voskovo-olejovým nátěrem OSMO. Sauna má tepelně izolavanou také podlahu, s finálním povrchem z mrazuvzdorné dlažby, která je po vyjmutí roštu snadno udržovatelná. Kromě užívání si hudby, hvězdného nebe a ambientního nasvícení lze tuto saunu vzdáleně ovládat pomocí SMS, kdy sauna sama odpoví- Jsem zapnuta/vypnuta. Po příjezdu z hor nebo po náročném dni v práci, je tak sauna vyhřáta, přesně podle zákazníkových preferencí.

 

Petr M.- Praha 8,


Interiérová sauna Comfort- Praha, Újezd nad lesy

Děkuji za profesionální přístup při stavbě sauny. Speciálně hodnotím preciznost a originalitu provedení (podsvícený strop je všemi obdivován). Příjemný je poslech hudby a radia při saunování a možnost regulace osvětlení. Byli a jsme spokojeni, doporučuji.

 

Ing. I. Minčevová.- Újezd nad černými lesy ,