Fotogalerie

VENKOVNÍ SAUNA CAVE EXCLUSIVE|  THERAPY LUX

 

Provedení: Therapy LUX  nadčasový design s precizními detaily, bez lišt, bez spáry pode dveřmi a s plovoucími lavicemi FLOAT bez podpěr

 

Interiér: Západní červený cedr kvalita A++, každá obkladová palubka ručně tříděna

 

Lavice: Topol osika kvalita A+

 

Exteriér: Dark red Meranti odolná exotická dřevina, kotveno bez viditelných spojovacích prvků

 

Exteriér: texturované HPL moderní velkoplošný materiál nadčasové textury, kotveno bez viditelných spojovacích prvků

 

Prosklení: Bezpečnostní dvojsklo bronze + bezpečnostní dveře tloušťky 8 mm

 

Kamna: Harvia Cilindro 11 kW výkonná kamna, která vytopí saunu až na 110°C

 

Osvětlení: 4 zońy Ambilight linear rozdělené na hlavní světla, opěrky a na spodní a horní lavice

 

Hudba: hudební aparatura Saunadream sound- Precizní hudební systém vyvinutý profesionály, pro použití v náročných saunových podmínkách

 

Podlaha: Dlažba pro snadnou údržbu + podlahový rošt

 

Součástí dodávky sauny byla demontáž terasy, zpevnění podkladu, osazení sauny jeřábem a opětovná montáž terasy. Sauna je dále vybavena privátní ochlazovnou s automatickou ledovou kádí a sprchou.

 

 

Nezávazně poptat saunu Exclusive v provedení Therapy LUX

VESTAVĚNÁ SAUNA EXCLUSIVE| PROVEDENÍ THERAPY LUX

 

Provedení: Therapy LUX  bez lišt, bez spáry pode dveřmi, s plovoucími lavicemi FLOAT bez podpěr a nadčasový design s precizními detaily....

 

Materiály: Na stěny byl použit ručně tříděný Západní červený cedr a na konstrukci lavic spolu s venkovním obkladem byla vybrána světlá osika prémiové kvality.

 

Kamna: Harvia Glow o výkonu 9 kW

 

Vestavěná saunová kabina je opatřena vlastní dlažbou, bronzovým zasklením a výkonnými kamny, která vytopí saunu až na 110°C. Precizní a designové zpracování na míru je znatelné v každém detailu sauny. Zajímavostí jsou 4 zóny osvětlení AMBILIGHT LINEAR, které umožňují nezávislou regulaci intenzity a teploty barev lavic i opěrek.

 

 

Nezávazně poptat saunu Exclusive v provedení Therapy LUX

VESTAVĚNÁ SAUNA IDEAL TERMO | PROVEDENÍ THERAPY LUX

Výjimečná saunová kabina pro výjimečného zákazníka...Návrh této saunové kabiny byl prováděn s ohledem na následnou montáž sprchového koutu a s ohledem na maximální využití dostupného podkrovního prostoru.

 

Materiály: Termo Osika v kombinaci s nerezovou ocelí a bronzovým sklem

Kamna: Harvia The Wall o výkonu 9 kW

Provedení: To nejvyšší možné= Therapy LUX  bez lišt, bez spáry pode dveřmi, s plovoucími lavicemi FLOAT  bez podpěr a nadčasový design s precizními detaily....

 

Designovým detailem této sauny je přímé napojení obkladu sprchového koutu, přes decentní nerezovou lištu přímo na dřevěný rám sauny. Nechybí ani odnímatelný kryt nad saunovou kabinou, automatické dovírání dveří nebo decentní podsvícení opěrek AMBILIGHT LINEAR.

 

 

Nezávazně poptat saunu Ideal Termo v provedení Therapy LUX

VESTAVĚNÁ SAUNA EXCLUSIVE COMFORT| THERAPY LUX

Tato exkluzivní saunová kabina byla dodávána spolu s rekonstrukcí a obkladem celého podkroví. Vzhledem k přilehlému prostoru byla sauna navržena jen s jednou lavicí, avšak o to honosnější byl výběr materiálů.  Devizou této sauny je obklad z ručně tříděného Západního červeného cedru a kombinace žulových a nerezových prvků. Masivní zaoblené hrany lavic, bezlištové provedení, bezespárový dveřní práh a mnoho dalších detailů je výsledkem precizních příprav a návrhu.  To vše patří k variantě provedení Therapy LUX.

Specialitou této sauny je izolovaná cedrová podlaha s bezpečnostní žulovou dlaždicí pod kamny a skrytý úložný prostor s neviditelným otevíráním, vlevo vedle sauny.

O správný saunový zážitek se postarají saunová kamna Harvia Delta o výkonu 3,6 kW a o správnou atmosféru, decentní bodové osvětlení opěrek.

 

Nezávazně poptat saunu Exclusive & Comfort v provedení Therapy LUX

Pavel-Lipno,

Celoprosklená kombinovaná sauna Modern Termo| Therapy LUX

 

Tato unikátní kombinovaná saunová kabina byla navržena s důrazem na detail a sladěnost s okolními konstrukcemi. Trojstranné prosklení sauny evokuje vzdušnost a neomezuje při výhledu z bazénu na zahradu. Podlaha pod saunou je zhotovena z dlažby, na kterou těsně naléhá skleněná konstrukce. Je tak zamezeno cirkulaci vzduchu u podlahy a prochládání chodidel.

Veškeré materiály byly voleny s ohledem na vysokou vlhkost prostředí- termicky upravený topol osika a termo olše jsou doplněny decentními nerezovými prvky. To vše je zhotoveno v nejvyšším standardu- Therapy LUX a to bez lišt, bez viditelných spojovacích prvků a bez spáry pode dveřmi. Detaily lavic a opěrek jsou opatřeny vysoce zaoblenými hranami pro příjemné relaxování.

Sauna je osazena kombinovanými kamny Harvia the Wall Combi s výparníkem, unikátním hvězdným nebem, bodovým podsvícením lavic i opěrek a hudební BT aparaturou. Třešničkou na dortu je možnost vzdáleného ovládání sauny přes WIFI a to nejen regulace teploty, ale i vlhkosti a osvětlení.

 

 

Nezávazně poptat saunu Modern Termo v provedení Therapy LUX

Gabriela- Vřesina,

Venkovní sauna IDEAL | Therapy LUX

Popis: Přemístitelná venkovní saunová kabina o půdorysu 2300*2000 mm je ideální volbou pro rodinu s dětmi. Sauna je zhotovena z topolu osiky A+ kvality a venkovní fasáda z modřínových lamel, vyrobených na míru. Sauna je zhotovena v provedení Therapy LUX- bez viditelných spojovacích prvků, bez lišt a bez lavicových podpěr- tak jak to má v moderní sauně být.  Srdcem sauny jsou kamna Harvia Cilindro 9kW a příjemnou atmosféru dokresluje stmívatelné hvězdné nebe, podsvícení opěrek a vyladěný bt. soundsystem.

Před saunou je zabudováno ochlazovací jezírko a sprcha, které spolu se saunou umožňují dokonalý relax pod hvězdným nebem.

 

 

Nezávazně poptat venkovní saunu IDEAL v provedení Therapy LUX

 

Robin- Odolena Voda,

Kombinovaná Infrasauna Exclusive- Západní červený cedr

Popis: Elegantní kombinovaná sauna o půdorysu 2400*1400 mm poskytne dostatek místa až pro 3 osoby. Sauna je vyrobena z nejluxusnější dřeviny- Západního červeného cedru, vyznačujícího se příjemnou vůní, vysokou životností a antiseptickými účinky. Sauna je osazena voděodolnými infrapanely Nextrema Black, kamny Harvia The Wall s výparníkem, při současné nezávislém ovládání všech prvků. Sauna je vyrobena v nejkvalitnějším možném provedení Therapy LUX. Masivní vstupní rám, žádné krycí lišty, masivní zaoblený kryt kamen, integrovaná stěnová ventilace, ergonomické opěrky a mnoho dalšího... Designovým prvkem sauny je podsvícená solná stěna s nerezovým lemováním, která při saunování uvolňuje záporné ionty. Ionizovaný vzduch pak pomáhá ke zlepšení kondice a jako prevence proti respiračním onemocnění.

Sauna slouží zákazníkovi a jeho rodině na uvolnění a relaxaci, po cyklistických výletech, po Španělské riviéře. Saunování je zde vhodné také v zimních měsících, kdy noční teploty klesají i k 5°C.

 

 

 

 

Nezávazně poptat saunu Exclusive v provedení Therapy LUX

 

Javea, Spain,

Výbava Modern- kombinace mystické termoolše a svěží osiky

Saunu máme pár měsíců a se vším jsme maximálně spokojený. Pan Bartuněk je profesionál a jeho jednání je na dnešní dobu nevídané. Chtěli by jsme mít všechny firmy, které využíváme s takovou profesionalitou s jednáním. Tuhle firmu mužů klidně s čistým svědomím všem doporučit. Děkuji Radoslav M.

 

Popis: Prostorná luxusní saunová kabina o půdorysu 2300 x 1700 mm poskytuje dostatek prostoru až pro 5 osob. Sauna je vyrobena z topolu osiky v kombinaci s tmavou termoolší,  která dává sauně moderní nádech. Designovým prvkem, plnícím také nosnou funkci, je masivní termoolšový rám tloušťky 180 mm, který vytváří oporu stropu nad proskleným rohem sauny. Sauna je osazena kouřovým sklem s nerezovými prvky a vybavena integrovanými ventilačními otvory s možností regulace přísunu čerstvého vzduchu. Provedení sauny bylo voleno nejvyšší možné- THERAPY LUX. Žádné krycí lišty, žádné sloupky lavic, dokonale utěsněné dveře, příjemně zaoblené hrany lavic a opěrek. Zkrátka vše co by bylo od exkluzivní sauny očekáváno.

O nezapomenutelný saunový zážitek se postarají saunová kamna Harvia The Wall o výkonu 9 kW, barevné podsvícení stropu, opěrek i lavic a bluetooth hudební aparatura s ozvučnicí Saunadream sound. Sauna je vybavena také dálkovým ovládáním přes GSM, který umožní mít saunu vyhřátou již při příjezdu z náročné obchodní cesty nebo z výletu do hor.

 

Nezávazně poptat saunu MODERN v provedení Therapy LUX

Radoslav M., Libeř,

Saunová kabina Ideal termo -Maršovice, Provedení Therapy LUX

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti Saunadream a především panu Bartůňkovi za dodání a výrobu finské sauny. Sauna je naprosto fenomenální, super kvalita, vybavení, design. Velká paráda. Pan Bartůněk poradí, navrhne různé materiály o kterých má neskutečné znalosti a doporučí přesně pro Vás to nejlepší. Na čem se dohodnete to platí, naprosté spolehnutí, úžasná komunikace. Rozhodně doporučuji. Petra K. Maršovice.

 

Popis: Elegantní saunová kabina realizovaná v podkrkonošských Maršovicích. Sauna svými rozměry přesně zapadá do připravené niky a tvoří dominantu koupelny. Modelová řada Ideal Termo je charakteristická obkladem z termowood osiky a bílého kvarcitu, termicky neupravená osika je pak použita na vybavení interiéru. Sauna je vyrobena  nejvyšší možné kvalitativní třídě THERAPY LUX, která zahrnuje vysoce zaoblené hrany lavic, opěrek a krytu kamen. Lavice nemají žádné sloupky, které by rušili estetickou linii a spodní lavice je tzv. podsunutá pod horní.
Veškeré kovové prvky, jako závěsy dveří, luxusní madlo, designový profil kamenné stěny nebo stínítka Elegant mini jsou z prvotřídní nerezové oceli a zabezpečují dlouhou životnost sauny. Masivní rám Therapy Frame o šířce 18 cm je dalším designovým prvkem, který zároveň poskytuje dostatečnou oporu dveřím a skleněným stěnám. Sauna je vybavena externím ovládačem osvětlení, teploty i doby chodu sauny a její vytopení na 90°C zabere přibližně 45 min. Zákaznici děkujeme za umožnění pracovat na tomto projektu. Bylo nám potěšením podílet se na výrobě této exkluzivní sauny.

 

Nezávazně poptat saunu Ideal Termo- Therapy LUX

Petra K. Maršovice,

Saunová kabina Comfort - Praha Ohrobec

Sauna v materiálové variantě Comfort- finský smrk, je vestavěna do prostoru koupelny a její venkovní úprava umožňuje používání sprchy v její těsné blízkosti. Sauna je doplněna barevným ambientním podsvícením lavic a opěrek a černými doplňky, které kontrastují s barvou rustikálního finského smrku. Kvalitativní třída byla volena THERAPY LUX- Osikové lavice i opěrky s vysoce zaoblenými hranami, plovoucí design lavic se spodní rozšířenou lavicí, žádné krycí lišty, designové doplňky, ventilace integrovaná ve stěně sauny, nikoliv spárou pode dveřmi a masivní eloxovaný hliníkový rám . Srdcem sauny jsou kamna Harvia Sound o výkonu 9 kW, která vyhřejí saunu až na 100°C. Už jen odložit šaty, zabalit se do prostěradla a oddat se tomuto příjemnému pokušení.

 

Nezávazně Poptat saunu Comfort v provedení Therapy LUX

Jiří a Andrea O.- Praha Ohrobec,

Saunová kabina s bio kamny- výbava Exclusive- Quedlinburg DE

Reakce zákazníka

"Dakujem Sauna dream za perfektnu saunu, ktoru sme mohli dostat s bezproblemovou realizaciou od fazy planovania az po montaz a s dorazom na kazdy detail, ktory umozni vynikajuci zazitok saunovania. Saunu vyuzivame pravidelne s celou rodinou k nasej absolutnej spokojnosti. Zelame vela uspechov v dalsej praci! " pan Martin, Quedlinburg.

 

Popis saunové kabiny

Sauna je vybavena nejmodernějšími technologiemi jako jsou kamna s automatickým výparníkem Harvia Vega Combi 90SE , nezávislé ovládání barev podhledu, opěrek a lavic či přehrávání hudby přes bluetooth. Materiály jako západní červený cedr v kombinaci s osikou dodávají sauně jedinečnou vůni a v případě potřeby je možné aplikovat esence přímo na kamna. Provedení sauny bylo voleno v nejyšší možné kvalitě zpracování- Therapy LUX- žádné lišty, žádné sloupky, zaoblené hrany lavic i opěrek, plovoucí lavice Float a masivní vstupní rám sauny. Vše je tak, jak by u luxusní sauny mělo být...Už jen nastavit teplotu, otočit přesýpací hodiny a oddat se relaxaci...

Nezávazně poptat bio saunu Exclusive

Pan Martin, Quedlinburg DE, Bio sauna-Quedlinburg

Venkovní finská sauna Comfort- Praha 4

Zajímavostí této sauny jsou rozměry pouhých 120 cm x 140 cm a fakt, že není umístěna v pravoúhlém prostoru. Veškeré prvky sauny tak byly vyráběny kompletně na míru. Předností sauny jsou izolační dvojsklo a prosklené bezpečnostní dveře, které umožňují výhled do okolí. Srdcem sauny jsou saunová kamna Harvia Delta D36, která vyhřejí saunu za necelých 45 minut. Lavice a opěrky jsou vyrobeny v kvalitativní variantě Relax, která je ideálním poměrem ceny a kvality. Vnitřní obklad sauny je vyroben ve výbavě Comfort- z finského smrku a na venkovní fasádu je použit sibiřský modřín opatřený perleťově šedou barvou OSMO určenou na provětrávané fasády dřevostaveb. Střecha sauny je pultová, vyrobená z eloxovaného plechu RAL 7016 a opatřená okapovým svodem. Pro maximální životnost jsou veškeré spojovací prvky sauny včetně kování dveří a madla vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.

 

Nezávazně poptat venkovní saunu Comfort ve výbavě Relax

Jiří. P. -Praha ,

Interiérová sauna Modern- Praha Jesenice

Obklad sauny je vyroben z luxusního topolu osiky a aromatické termo olše. Kvalitativní provedení bylo volen o nejvyšší možné- Therapy LUX. Žádné lišty, žádné sloupky, masivní kryt kamen a příjemně zaoblené hrany lavic i opěrek...Vše tak, jak má v luxusní sauně být.  Srdcem sauny jsou kamna Harvia Sound black o výkonu 8kW a jejich chod zajišťuje řídící jednotka Griffin CG170 . Sauna je dále vybavena hlavním osvětlením a barevným smbilight podsvícením lavic a opěrek. Prvky z kvalitní nerezové oceli dodávají sauně decentní nádech a zajišťují její dlouhou životnost.

Panu majiteli s paní majitelkou děkujeme za projevenou pozitivní reakci. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat.

 

Poptat saunu Modern v provední Therapy LUX

Eliška a David N. - Praha Jesenice,

Venkovní Sauna Modern, Therapy LUX- Praha 8

Se saunou a i s celou realizací venkovní sauny od společnosti Saunadream jsem výjimečně spokojen. Profesionální přístup, velmi důkladně propracované veškeré detaily a rovněž skvělý smysl a cit pro design přinesl opravdu vynikající výsledek, navíc v krátkém dodacím termínu a za konkurenční cenu.
 

Saunová je vybavena designovými, polévatelnými kamny  Harvia Cilindro o výkonu 9kW, která dokáží zajistit teplotu přesahující 100°C. Za kamny je z důvodu vyšší akumulace a ochrany sauny instalována masivní kamenná stěna ze štípaného kvarcitu. Obklad byl volen ve výbavě Modern- kontrastní termo olše a světlá osika. Venkovní obklad je vyroben z exotické bezsukové dřeviny Meranti a každé dva roky udržován voskovo-olejovým nátěrem OSMO. Provětrávaná fasáda i interiérový obklad jsou montovány neviditelným spojovacím systémem a proto nejsou z venkovní ani vnitřní strany sauny žádné viditelné spojovací prvky.
 
Lavice a opěrky byly voleny v kvalitativní třídě RELAX- bez zaoblených hran, avšak zbytek sauny je vyroben v provedení THERAPY LUX- bezlištové napojení v rozích, plovoucí lavice, nerezové designové prvky, dlážděný sokl s nerezovou listelou a silikonové těsnění dveří.
 

Sauna má tepelně izolavanou podlahu, s finálním povrchem z mrazuvzdorné dlažby, která je po vyjmutí roštu snadno udržovatelná. Kromě užívání si hudby, hvězdného nebe a ambientního nasvícení lze tuto saunu vzdáleně ovládat pomocí SMS, kdy sauna sama odpoví- Jsem zapnuta/vypnuta. Po příjezdu z hor nebo po náročném dni v práci, je tak sauna vyhřáta, přesně podle zákazníkových preferencí.
 

Poptat venkovní saunu Modern v provedení Therapy LUX

Petr M.- Praha 8,