Osvětlení a hudba v sauně

Osvětlení je důležitým prvkem pro vytvoření správné atmosféry sauny. Pro dosažení ideálního osvitu doporučujeme kombinaci centrálního bílého osvětlení a osvětlení ambientního. Dle zvoleného typu řídící jednotky lze světla ovládat dotykově  či dálkově pomocí IR dálkového ovladače.

Hlavní osvětlení

  • Centrální osvětlení

Hlavní saunové osvětlení by mělo poskytovat dostatečné avšak příjemně tlumené světlo. Všechny námi dodávané sauny disponují světlem s vodotěsným a teplu-vzdorným krytem, který kombinuje  maximální bezpečnost a moderní design. Stínítko z březové dýhy či smrku pak léme paprsky světla a vyzařuje příjemnou, tlumenou záři.

 

Hvězdné nebe

  • Barevné osvětlení- Hvězdné nebe

Hvězdné nebe, neboli také chromatotherapy je osvětlení tvořené systém barevných LED diod,  které napomáhají při očistě mysli a organismu. Na výběr jsou tři základní barvy- červená, zelená a modrá nebo funkce barevné prolínání.

 

Podsvícení saunových lavic

  • Ambientní podsvícení lavic

Lineární barevné nebo bílé osvětlení lavic pomáhá dokreslit atmosféru sauny a osvětluje prostor, který by jinak zůstal temný. Vyniknou tak detaily lavic a sauna se opticky zvětší.

 

Podsvícené opěrky

  • Barevné podsvícení  opěrek

Osvětlení lze instalovat také za opěrky.  Zvýrazní se tak jejich obrys a sauna získá jedinečný designový prvek.

 

 

Saunové reproduktory

  • Hudba do sauny

Příjemnou možností je instalace hudební saunové aparatury. Dle zvoleného typu řídící jednotky lze přepínat hudbu přímo ze sauny, z venkovního prostoru sauny, nebo dálkově odkudkoliv. Každá sauna s hudbou má k dispozici USB nebo AUX- 3,5 mm jack pro připojení vlastní muziky.