Sauny na míru

Interiérová_sauna_COMFORT

Interiérová finská sauna

Interiérové sauny se v posledních letech staly fenoménem. Již není třeba navštěvovat veřejné sauny. Užijte si saunování v soukromí a pohodlí Vašeho domova. Stavíme domácí sauny a nabízíme několik interiérových designů. Všechny námi stavěné sauny jsou na míru. To znamená, že každá sauna je unikát a přizpůsobí se vašemu prostoru. Máte o interiérovou saunu zájem? Neváhejte a kontaktujte nás.

Moderní-venkovní-sauna-3-650x400

venkovní finská sauna

Máte vlastní zahradu? Pak Vám doporučujeme nechat si postavit venkovní saunu. Není lepší pocit, než po saunování vyběhnout ven a zchladit se v zahradním bazénku nebo jezírku. Stavíme venkovní moderní sauny, ale i klasické srubové, které se stanou designovým prvkem Vaší zahrady. Saunu navrhneme a postavíme s ohledem na Váš venkovní prostor a její estetickou sladěnost s okolím. Máte zájem o venkovní saunu? Neváhejte a kontaktujte nás.

U instalací saun zaručujeme

1.

3D projekt zdarma

Ke každé sauně na míru vytvoříme 2D i 3D návrh zdarma. Můžete se tak aktivně zapojit do návrhu své sauny a zhmotnit své představy ještě před samotnou výrobou. Držíme se hesla "Nic není nemožné", oslovte nás a my uděláme vše abychom vyrobili saunu Vašich snů.

2.

Doprava a montáž zdarma

Doprava a montáž zdarma se vztahuje na veškeré sauny na míru, včetně saun zakoupených prostřednictvím našeho e-shopu. Saunu dopravíme kamkoliv po ČR v předem sjednanou dobu, vše vyložíme, smontujeme, zapojíme, odzkoušíme , následně vysvětlíme obsluhování a saunu předáme.

3.

Montáž 12 - 48 hodin

Montáž saun zakoupených přes náš e-shop zabere včetně revize zpravidla do 12 hodin. Montáž sauny na míru zabere obvykle jeden až dva pracovní dni, jen výjimečně více. V případě montáže sauny na míru budete předem informováni o její časové náročnosti.

4.

Čistý výrobní proces

Při výrobě saun aplikujeme nejmodernější technologické postupy a dodržujeme nejpřísnější normy. Pouze  inovativním přístupem a precizním provedením lze dosáhnout minimálního podílu odpadu. Vzniklý dřevěný odpad jako jsou piliny a prach jsou lisovány a spolu s výrobními zbytky ekologicky využity k vytápění výrobních prostor.