Sauny na míru

Interiérová_sauna_COMFORT

Interiérová finská sauna

Domácí- interiérové saunové kabiny vyrábíme v šesti materiálových provedeních a ve dvou designových variantách- Relax a Therapy Lux. Sauna na míru může být volně stojící, rohová nebo vestavěná do jakéhokoliv prostoru. Saunové kabiny vyrábíme v souladu s technickými normami s ohledem na jejich bezpečnost, praktičnost a estetiku. Zajistíme kompletní servis od zaměření, 2D a 3D návrh, výrobu, montáž a finální předání se zaškolením. Již není třeba navštěvovat veřejné sauny, užijte si saunování v soukromí a pohodlí Vašeho domova.

Moderní-venkovní-sauna-3-650x400

venkovní finská sauna

Máte vlastní zahradu? Pak Vám doporučujeme nechat si postavit venkovní saunu. Není lepší pocit, než po saunování vyběhnout ven a zchladit se v zahradním bazénku nebo jezírku. Stavíme venkovní moderní sauny, ale i klasické srubové, které se stanou designovým prvkem Vaší zahrady. Saunu navrhneme a postavíme s ohledem na Váš venkovní prostor a její estetickou sladěnost s okolím. Máte zájem o venkovní saunu? Neváhejte a kontaktujte nás.

Výbava saun na míru

Naši truhláři jsou mistry svého řemesla, kteří vkládají svůj um do každého detailu sauny. Stavbu sauny začínáme 3D projektem a pečlivým výběrem nejkvalitnějších materiálů. Samotná výroba probíhá na nejmodernějších truhlářských strojích, ale i pomocí tradičních ručních nástrojů. Naše práce je naší vizitkou. Vizitkou, která mám otevírá cesty k novým projektům po celé České republice i v zahraničí.

 

Minerální izolace 

Izolace sauny

Používáme přírodní, minerální izolace značky Knauf o tloušťkách 6-20cm. Tyto izolace vykazují  nízkou tepelnou vodivost a díky své nehořlavosti jsou vhodné pro použití do všech typů saun.

Latě aspen

Dřevěný materiál

Používáme dřeviny z celého světa prověřené léty našich zkušeností. Severský topol osika s nízkou tepelnou vodivostí, severský smrk s krásnou texturou či kanadský červený cedr jsou naše nejpoužívanější dřeviny. Na stavbu konstrukce sauny jsou použity masivní smrkové KVH hranoly, které zajišťují její maximální pevnost.

Reproduktory1

Hudba

Hudební aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory o celkovém výkonu 160W. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny. Reproduktory lze pro nejvyšší prožitek z poslechu dodat s masivní ozvučnicí o objemu 20 l, nebo je vestavět přímo do stěny sauny. 

Ventilační otvor  

Cirkulace vzduchu

Správná ventilace vzduchu je zajištěna dvěma ventilačními průduchy opatřenými dřevěnou mřížkou a dřevěnými dvířky. Dvířka umožňují ovládat průtok čerstvého vzduchu a tím nepřímo regulovat vnitřní teplotu.

Parotěsná folie 2  

Parotěsná zábrana

Součástí našich saun je speciální žáruvzdorná parotěsná folie, která zamezí prostupu vlhkosti do konstrukce stěn a její reflexní povrchová úprava odrazí maximum tepla zpět do prostoru sauny.

Podhled

Osvětlení

Hlavní osvětlení může být doplněno barevnými saunovými diodami s vysokou tepelnou odolností. Společně s ambilight podsvícením lavic a opěrek je možné v sauně vytvořit přímo ráj na zemi .

kamenná stěna

Kamenný obklad

Štípaný ručně vykládaný kvarcit je ideálním kamenem pro obklad sauny. Na dotek nepálí, nemá ostré hrany, chrání exponované plochy od černání, zvyšuje akumulační schopnosti sauny a jedná se o 100% přírodní materiál.

 

1.

3D projekt zdarma

Ke každé sauně na míru vytvoříme 2D i 3D návrh zdarma. Můžete se tak aktivně zapojit do návrhu své sauny a zhmotnit své představy ještě před samotnou výrobou. Držíme se hesla "Nic není nemožné", oslovte nás a my uděláme vše abychom vyrobili saunu Vašich snů.

2.

Doprava a montáž zdarma

Doprava a montáž zdarma se vztahuje na veškeré sauny na míru, včetně saun zakoupených prostřednictvím našeho e-shopu. Saunu dopravíme kamkoliv po ČR v předem sjednanou dobu, vše vyložíme, smontujeme, zapojíme, odzkoušíme , následně vysvětlíme obsluhování a saunu předáme.

3.

Montáž 12 - 48 hodin

Montáž saun zakoupených přes náš e-shop zabere včetně revize zpravidla do 12 hodin. Montáž sauny na míru zabere obvykle jeden až dva pracovní dni, jen výjimečně více. V případě montáže sauny na míru budete předem informováni o její časové náročnosti.

4.

Čistý výrobní proces

Při výrobě saun aplikujeme nejmodernější technologické postupy a dodržujeme nejpřísnější normy. Pouze  inovativním přístupem a precizním provedením lze dosáhnout minimálního podílu odpadu. Vzniklý dřevěný odpad jako jsou piliny a prach jsou lisovány a spolu s výrobními zbytky ekologicky využity k vytápění výrobních prostor.