O nás

Naše poslání

 

Jsme český výrobce saunových kabin a naším cílem je dopřát zákazníkům výjimečné zážitky prostřednictvím propracovaných, designových, venkovních i vnitřních saunových kabin. Naši práci, od vstupu na trh v roce 2014, dobře popisuje německé přísloví "čert vězí v detailu". Na precizně vyřešené detaily je dbáno od samotného návrhu, přes výrobu, až po realizaci. Sauny na míru nabízíme ve dvou designových variantách Relax a Therapy LUX s možností volby z šesti exkluzivních, masivních dřevin- například kanadského cedru, topolu osiky nebo termicky upravené olše. V našem e-shopu naleznete saunové příslušenství, saunová kamna, vybavení odpočíváren i další technické vybavení saun.

 

Obchodní oddělelní

Ing. Václav Bartůněk    
tel: +420 777 009 889
email: info@saunadream.cz

Servisní oddělení

tel: +420 777 009 884
email: info@saunadream.cz

 

Provozovatel

Saunadream s.r.o
Baranova 1485/20
Praha 3, 13000
IČO: 03293921

Bankovní údaje

ČSOB
ČÍSLO ÚČTU: 266099407/0300
Variabilní symbol: číslo objednávky

Firma zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka: 229791

Proč Saunadream?

1.

Péče o zákazníka

Naší prioritou je porozumět všem přáním zákazníka a společně nelézt cestu, jak je sladit s  technickými možnostmi sauny a maximálním pohodlím při relaxaci.

2.

Vyspělá výrobní technologie

Při výrobě saun aplikujeme moderní technologické postupy a dodržujeme nejpřísnější normy. Pouze  inovativním přístupem a precizním provedením lze dosáhnout dlouhodobého rozvoje, který nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

3.

Pozáruční servis

Poskytujeme odborné poradenství formou osobní konzultace přímo v místě realizace. Prodejem naše práce nekončí. Provádíme záruční i pozáruční servis všech našich produktů včetně čištění a rekonstrukcí našich saun.

4.

Originální design

Ke všem saunám nabízíme širokou škálu volitelných úprav a doplňků. Svou vysněnou saunu si tak můžete poskládat do nejmenších detailů.

.