O saunách

Výbava saun na míru

Minerální izolace 

Izolace sauny

Používáme přírodní, minerální izolace značky Knauf o tloušťkách 6-20cm. Tyto izolace vykazují  nízkou tepelnou vodivost a díky své nehořlavosti jsou vhodné pro použití do všech typů saun.

Latě aspen

Dřevěný materiál

Používáme dřeviny z celého světa prověřené léty našich zkušeností. Africká vrba abachi s nízkou tepelnou vodivostí, severský smrk s krásnou texturou či kanadský červený cedr jsou naše nejpoužívanější dřeviny. Na stavbu konstrukce sauny jsou použity masivní smrkové KVH hranoly, které zajišťují její maximální pevnost.

Reproduktory1
Hudba

Hudební aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory o celkovém výkonu 160W. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny.

Ventilační otvor  

Cirkulace vzduchu

Správná ventilace vzduchu je zajištěna dvěma ventilačními průduchy opatřenými dřevěnou mřížkou a dřevěnými dvířky. Dvířka umožňují ovládat průtok čerstvého vzduchu a tím nepřímo regulovat vnitřní teplotu.

Parotěsná folie 2  

Parotěsná zábrana

Součástí našich saun je speciální žáruvzdorná  parotěsná folie, která zamezí prostupu vlhkosti do konstrukce stěn a její reflexní povrchová úprava odrazí maximum tepla zpět do prostoru sauny.

Podhled

Osvětlení

Hlavní osvětlení může být doplněno barevnými saunovými diodami s vysokou tepelnou odolností. Společně s podsvícením laviček odebírá celý systém osvětlení sauny méně energie než  jedna klasická žárovka.

kamenná stěna

Kamenný obklad

Štípaný ručně vykládaný kvarcit je ideálním kamenem pro obklad sauny. Na dotek nepálí, nemá ostré hrany, zvyšuje akumulační schopnosti sauny a jedná se o 100% přírodní materiál.

Proč Saunadream?

1.

Dbáme o Vaši spokojenost.

Zaměřujeme se na zdraví a péči o člověka a tím i zlepšování jeho celkové psychické pohody. Naší prioritou je porozumět všem přáním zákazníka a společně nelézt cestu, jak sladit technické možnosti sauny s maximálním pohodlím při relaxaci.

2.

Řídíme se aktuálními trendy.

Při výrobě saun aplikujeme nejmodernější technologické postupy a dodržujeme nejpřísnější normy. Pouze  inovativním přístupem a precizním provedením lze dosáhnout dlouhodobého rozvoje, který nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

3.

Garantujeme originální design.

Ke všem saunám nabízíme širokou škálu volitelných úprav a doplňků. Svou vysněnou saunu si tak můžete poskládat do nejmenších detailů.

4.

Jsme tu pro Vás.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu.  Seznámíme Vás s přednostmi jednotlivých typů saun  a na základě Vašich požadavků a dopručíme ten nejvhodnější. U všech produktů provádíme expresní záruční i pozáruční servis, tak abychom našim zákazníkům vyšli maximálně vstříc.