Platební podmínky

Platba za zboží objednané z e-shopu.

Platba na Dobírku

Platba dopravci až po obdržení a překontrolování zásilky. Prosíme zákazníky aby si ve vlastním zájmu vždy překontrolovali přijaté zboží při jeho přejímce.  Případné poškození ihned nahlaste dopravci a sepište s ním protokol o poškození zboží.

Platbab běžným převodem

Platbu odešlete jednorázovým příkazem na účet náš bankovní účet (viz. kontakty). Při platbě nezapomeňte ne uvedení variabilního symbolu, který je shodný s číslem Vaší objednávky. Po obdržení platby budete kontaktováni a Vaše zboží bude odesláno.

Platba debetní kartou- Pay-pal

Po výběru "platba debetní kartou" budete přesměrováni na portál společnosti Paypal-safe transaction. V levém sloupci uvidíte zobrazené jednotlivé položky a celkovou cenu včetně dopravy. Po zadání údajů z Vaší platební karty Vám přijde potvrzovací SMS s kódem přímo z Vaší banky. Zadáním bezpečnostního kódu do příslušného pole je transakce dokončena a od nás obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Platba prostřednictvím "Pay-Pal safe transaction" poskytuje nejvyšší míru zabezpečení internetových plateb bez nutnosti registrace. Vlastníte-li Pay-pal účet, můžete provést transakci po přihlášení na Váš osobní účet.

 

Platba za sauny typizované nebo sauny na míru

Platba za saunu je vždy řešena individuálně po domluvě se zákazníkem. Pro více informací ohledně plateb nás prosím kontaktujte.