Panorama 1239

1239
Detail rohuRGB osvětlení do saunykvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackWall LightMadlo do sauny1239C-1

179900 Kč189900 Kč

Cedrová sauna s nízkými nároky na prostor. Sauna je určena pro 1-2 osoby a je vybavena dotykovám panelem s dálkovým ovládáním.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1239 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Panorama- Inovativní technologie a luxusní vzhled

Nejmenší sauna z řady Panorama pro 1-2 osoby vyniká především v časové úspoře vyhřátí na požadovanou teplotu . Sauna má tlustší skla stěn i dveří, což snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost. Další novinkou je odjímatelný podlahový rošt, barevné podsvícení opěrek a regulovatelný přívod čerstvého vzduchu.

Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Sauna je dále vybavena dálkovým IR ovládáním, umožňujícím nastavení veškerého elektrického příslušenství. Od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení nebo nastavení hudby. Součástí sauny je také dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Západní červený cedrKanadský Červený Cedr

Monumentální dřevina červenohnědé barvy rostoucí na západním pobřeží USA a Kanady je považována za nejluxusnější dřevinu, kterou lze na stavbu saun použít. Vlastnosti jako nepálivost, bezsukovost, krásná textura a vůně které ani po letech nevyprchá, dělají z Červeného cedru ideální dřevo do všech typů saun. Díky své odolnosti proti vodě může být Červený cedr použit jak na obklady stěn a stropů, tak na výrobu saunových lavic a opěrek.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostoru sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

saunová kamna PanoramaSAUNOVÁ KAMNA

Luxusní kamna o výkonu 6 kW dodají sauně stálé a rovnoměrné teplo. Kamna mají dřevěný bezpečnostní kryt, jsou vykládaná štípaným přírodním kvarcitem a jejich horní kryt je vyroben z leštěného sienitu. Součástí kamen je také 25 kg saunových kamenů, které lze polévat a vytvářet tak parní nárazy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8 mm kaleného skla s  nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Stěna je v místě saunových kamen opatřena  6 ventilačními otvory, které zabezpečují přívod čerstvého vzduchu.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

RGB osvětlení do saunyHvězdné nebe

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvětlení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Barvy hvězdného nebe lze libovolně měnit na dotykovém panelu či IR dálkovém ovladači. Barevné RGB diody jsou osazeny krystaly, které světlo rovnoměrně rozptylují a i po zhasnutí centrálního osvětlení, zabezpečí dostatek svitu.

HudbaSaunové reproduktory

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny a o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm díky kterému nebudete mít problém s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Hmotnost 230 kg
Materiál

kanadský Červený cedr

Výška

1900mm

Rozměry

1000 x 1100 mm, 1200 x 1100 mm, 1500 x 1100 mm

Počet osob

1-2

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně),

Ovládání

LCD Dotykový panel

IR Dálkové ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

NE

Podsvícení opěrek

ANO

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Siena, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo/ Crystal

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla stěn

10mm

Keramická dlažba

ANO

Podlahový rošt

odjímatelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Panorama 1239”