CUBE-1232

Sauna CUBE- 1232
1232Sauna CUBE- 12321210 – kopieWall LightTouch screenLed ceilingAbachi wall1103-Detail rohublack quarzitRome quarzitWhite quarzitpohled CUBE- 1232pudorys CUBE- 1232

209900 Kč234900 Kč

Moderní cedrová sauna s kapacitou 2-3 osoby a maximální teplotou 90°C. Součástí sauny je kvalitní audio systém a barevné osvětlení.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1232 Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny CUBE- Jednoduchý design, mnoho příjemných zážitků

Sauna Cube 1232 pro 3-4 osoby vyniká svým jednoduchým a čistým designem. Rovné hrany a pravé úhly jsou ve spojení s exotickým červeným cedrem vytvářejí její kouzlo.Sauna je vybavena  dvoustupňovými lavicemi o šíři 50cm a cedrovými opěrkami. Teplota v sauně lze regulovat pomocí dotykového panelu v rozmězí 30 - 90°C nebo prostřednoctvním dálkového IR ovládání. Kamna o výkonu 6 kW jsou opatřena ochranným krytem a pojmou až 25 kg saunových kamenů. Tu pravou saunovou atmosféru vytváří barevné stropní osvětlení, hlavní bílé osvětlení a hudební apartura. Součástí sauny je také vědro s naběračkou na vytváření parních nárazů a teploměr s přesýpacími hodinami.

Západní červený cedr

Kanadský Red Cedar

Monumentální dřevina červenohnědé barvy rostoucí na západním pobřeží USA a Kanady je považována za nejluxusnější dřevinu, kterou lze na stavbu saun použít. Vlastnosti jako nepálivost, bezsukovost, krásná textura a vůně které ani po letech nevyprchá, dělají z Červeného cedru ideální dřevo do všech typů saun. Díky své odolnosti proti vodě může být Red Cedar použit jak na obklady stěn a stropů tak na výrobu saunových lavic a opěrek.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

Saunová kamna Sawo 2

Saunová kamna

Nerezová kamna  o výkonu  6kW vyhřejí  saunu na 90°C za 45-60 minut. Jsou opatřena usměrňovacím nerezovým krytem, který zajistí rovnoměrné prohřátí celé sauny a dřevěnou bezpečnostní ohrádkou. Součástí kamen je 20 kg saunových vulkanických kamenů, které lze polévat a vytvářet tak tzv. parní nárazy- dočasného navýšení vlhkosti vzduchu.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nadedveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do stran a zabezpečí dostatek světla i po vytnutí centrálního osvětlení.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připravem 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

kanadský Červený cedr

Rozměry

1800 x 1700 mm, 2000 x 1700 mm, 2200 x 1700 mm

Výška

2100mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 7 kW (+ 4980Kč)

Ovládání

LCD dotykový panel

Dálkové IR ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Doplňkové světlo

Stropní- RGB LED Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO- barevné RGB

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Tloušťka skla dveří

6 mm

Tloušťka skla sauny

8 mm

Skladba podlahy

Dřevěný rošt

Madlo

Nerez/Dřevo

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Kamenná stěna

Black Quarzit, Siena, White Quarzit

Počet osob

3-4

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “CUBE-1232”