Panorama 1241

Panorama 1241- hl. foto
Panorama 1241-hlavní fotoPanorama 1241- redPanorama 1241- blue1242 podsvícená opěrka1Panorama 1241-podsvícená opěrka1242 lavicePanorama 1241-opěrkaPanorama 1241-podsvícený podhledPpohled panorama 1241-Panorama 1241- lavičkyPanorama 1241-lavičkaPanorama 1241-podhledDetail rohuRGB osvětlení do saunykvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackPanorama 1241- půdorysWall LightMadlo do sauny

239900 Kč251900 Kč

Cedrová sauna s barevně podsvícenými opěrkami a zvýšeným podhledem. Sauna je určena pro 3-4 osoby a kamna o výkonu 6kW zajistí teplotu až 90°C.

 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1241 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Panorama- Inovativní technologie a luxusní vzhled

Hlavní inovací saun Panorama je barevně podsvícený stropní podhled a protiskluzová keramická podlaha. Sauna má tlustší skla stěn i dveří, což snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost. Další novinkou je odnímatelný podlahový rošt, barevné podsvícení opěrek a regulovatelný přívod čerstvého vzduchu.

Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Sauna je vybavena reproduktory o výkonu 160W a možností připojení vlastního mp3.

Sauna je určena pro 3-4 osoby je vybavena dálkovým IR ovládáním, umožňujícím nastavení veškerého elektrického příslušenství.  Od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení či muziky. Součástí sauny je také dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Západní červený cedrKanadský Červený cedr

Monumentální dřevina červenohnědé barvy rostoucí na západním pobřeží USA a Kanady je považována za nejluxusnější dřevinu, kterou lze na stavbu saun použít. Vlastnosti jako nepálivost, bezsukovost, krásná textura a vůně které ani po letech nevyprchá, dělají z Červeného cedru ideální dřevo do všech typů saun. Díky své odolnosti proti vodě může být Red Cedar použit jak na obklady stěn a stropů tak na výrobu saunových lavic a opěrek.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8 mm kaleného skla, osazeny nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Stěna je v místě saunových kamen opatřena  6 ventilačními otvory, které zabezpečují přívod čerstvého vzduchu.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Snížený podhled

Hvězdné nebe ve zvýšeném podhledu

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvětlení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Nově mají sauny Panorama zvýšený a podsvícený podhled, jehož barvy lze libovolně měnit na dotykovém panelu či IR dálkovém ovladači. Barevné RGB diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do stran a zabezpečujícími dostatek světla i po vypnutí centrálního osvětlení.

Příjemný hudební zážitekSaunové reproduktory

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 

 

Další informace

Hmotnost 320 kg
Materiál

kanadský Červený cedr

Výška

2100mm

Rozměry

2000 x 1800 mm, 2200 x 2000 mm

Počet osob

3-4

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 7 kW (+ 4980Kč),

Ovládání

LCD Dotykový panel + IR Dálkové

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

NE

Podsvícení opěrek

ANO

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Siena, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo/ Crystal

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla stěn

10mm

Keramická dlažba

ANO

Podlahový rošt

odjímatelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Panorama 1241”