ROYAL-1212

sauna 1212 hl. foto
1212 ..1210 – kopieWall Lightsaunové vědro1212-Touch screenIR dálkové ovládání –interiér sauny1236- saunová laviceSaunové LED RGB stropní diodyharvia cilindroZápadní červený cedr1103-Detail rohublack quarzitRome quarzitWhite quarzitsauna 1212 půdoryssauna 1212 pohled

209900 Kč234900 Kč

Moderní cedrová sauna s opěrkami na ruce a barevným osvětlením. Sauna je určena pro 3-4 osoby a maximální teplota sahá až k 90°C.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1212 Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny ROYAL - vznešený design a inovativní technologie

Sauna Royal-1211 pro 3-4 osoby  patří k největším rohovým saunám v naší nabídce. Okrasné frézované hrany, kamenné obložení ve třech možných dekorech a velké prosklené plochy jsou její předností.

Interiér i exteriér je vyroben z africké vrby Abachi, saunové dřeviny která nepálí ani při vysokých teplotách. Strop sauny je osazen svítícími krystaly jejichž barvu lze libovolně měnit  zatímco hlavní osvětlení emituje tlumené bílé světlo. Srdcem sauny jsou kamna o výkonu 6-9 kw dle výběru a jejich ovládání lze provozovat jednoduše z protoru sauny. Pod lavicemi o šíři 50 cm jsou umístěny reproduktory o výkonu 60 W a barevné LED podsvícení. Uživatelské pohodlí zvyšuje dálkový IR ovladač, který umožňuje ovládání teloty, hudby či barvy světla či pohodlně i mimo prostor sauny.

Západní červený cedr

KANADSKÝ RED CEDAR

Monumentální dřevina červenohnědé barvy rostoucí na západním pobřeží USA a Kanady je považována za nejluxusnější dřevinu, kterou lze na stavbu saun použít. Vlastnosti jako nepálivost, bezsukovost, krásná textura a vůně které ani po letech nevyprchá, dělají z Červeného cedru ideální dřevo do všech typů saun. Díky své odolnosti proti vodě může být Red Cedar použit jak na obklady stěn a stropů tak na výrobu saunových lavic a opěrek.

Kamna CilindroSaunová kamna

V základní výbavě jsou nerezová kamna  o výkonu  6kW, která vyhřejí  saunu na 90°C za 60 minut. Kamna jsou opatřena usměrňovačem tepla, který zajistí jeho rovnoměrné rozvedení a dřevěným bezpečnostním krytem. Alternativou jsou kamna Harvia Cilindro  9 kW, které vyhřejí saunu do 45 min a svou kapacitou 100 kg kamenů poskytnou lepší akumulaci tepla. Saunové kameny jsou součástí sauny.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nadedveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, které rovnoměrně rozptylují světlo  a zabezpečí dostateční osvětlení i po vypnutí světla centrálního.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připravem 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Rozměry

1800 x 1600 mm, 2000 x 1700 mm, 2200 x 1700 mm

Materiál

kanadský Červený cedr

Výška

2100mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 9 kW (+ 4980Kč)

Ovládání

LCD dotykový panel

Dálkové IR ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Doplňkové světlo

Stropní- RGB LED Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO- barevné RGB

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Tloušťka skla dveří

6 mm

Tloušťka skla sauny

8 mm

Skladba podlahy

Dřevěný rošt- neodjímatelný

Madlo

Nerez/Dřevo

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Kamenná stěna

Black Quarzit, Siena, White Quarzit

Hmotnost

320 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ROYAL-1212”