Panorama 1251

1251 hl.foto
Detail rohuRGB osvětlení do saunykvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackWall LightMadlo do saunySaunová kamnaPanorama 1241-podsvícený podhledBez názvu-9Bez názvu-10Panorama 1251

249900 Kč264900 Kč

Elegantní rodinná sauna ze světlé Abachi určená pro 3-4 osoby. Sauna je vybavena automatickým výparníkem a keramickou podlahou.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1239 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Panorama- Inovativní technologie a luxusní vzhled

Největší sauna z řady Panorama vyniká velkým otevřeným prostorem a panoramatickou prosklenou stěnou. Sauna má tlustší skla stěn i dveří, což snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost. Další novinkou je odjímatelný podlahový rošt, barevné podsvícení opěrek a regulovatelný přívod čerstvého vzduchu.

Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Součástí ovládání je také dálkový IR ovladač, který umožňuje nastavit vše od teploty či doby saunování po výběr barvy osvětlení nebo nastavení hudby.

Součástí sauny je dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Abachi palubkyAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

saunová kamna PanoramaSAUNOVÁ KAMNA

Luxusní kamna o výkonu 6 kW dodají sauně stálé a rovnoměrné teplo. Kamna mají dřevěný bezpečnostní kryt, jsou vykládané štípaným přírodním kvarcitem a jejich horní kryt je vyroben z leštěného sienitu. Součástí kamen je také 25 kg saunových kamenů, které lze polévat a vytvářet tak parní nárazy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

Hvězdné nebeHVĚZDNÉ NEBE VE ZVÝŠENÉM PODHLEDU

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Nově mají sauny Panorama zvýšený a podsvícený podhled, jehož barvy lze libovolně měnit na dotykovém panelu či IR dálkovém ovladači. Barevné RGB diody jsou osazeny krystaly. které rovnoměrně rozptylují světlo a zabezpečí dostatek osvětlení i po vypnutí světla centrálního.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8 mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Stěna je v místě saunových kamen opatřena  6 ventilačními otvory, které zabezpečují přívod čerstvého vzduchu.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který vyzařuje bílé tlumené světlo a dekoračním osvětlením, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Příjemný hudební zážitekSaunové reproduktory

Kvalitní hudba neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny a o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Hmotnost 320 kg
Materiál

africká vrba Abachi

Výška

2100mm

Rozměry

2000 x 1800 mm, 2200 x 1800 mm

Počet osob

3-4

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 7 kW (+ 4980Kč),

Ovládání

LCD Dotykový panel

IR Dálkové ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

NE

Podsvícení opěrek

ANO

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Siena, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo/ Crystal

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla stěn

10mm

Keramická dlažba

ANO

Podlahový rošt

odjímatelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Panorama 1251”