Panorama 1247

Panorama 1247- náhled
1247RGB osvětlení do saunyDetail rohukvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackWall LightMadlo do saunymozajkový kámen 1LCD touch screenPanorama podsvícený podhled1247 pohled1247 půdorys

239900 Kč253900 Kč

Unikátní sauna s moderním osvětlením a inovativní vzduchovou ventilací. Sauna je určena pro 2-3 osoby, obsahuje hudební saunovou aparaturu a kamna o výkonu 6kW.

 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1247 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Panorama- Inovativní technologie a luxusní vzhled

Hlavní inovací saun Panorama je barevně podsvícený stropní podhled a nový typ mozaikového kamenného obkladu. Sauna má tlustší skla stěn i dveří, což snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost. Další novinkou je odjímatelný podlahový rošt, podélná orientace latí laviček a regulovatelný přívod čerstvého vzduchu.

Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Sauna je vybavena reproduktory s možností připojení vlastního mp3 a barevně podsvícenými opěrkami. Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kamene dodává sauně moderní nádech.

Pro nejvyšší možný komfort je každá sauna řady Panorama vybavena dálkovým IR ovládáním, umožňujícím nastavení veškerého elektrického příslušenství.  Od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení či muziky. Součástí sauny je také dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Abachi palubkyAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v interiéru sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

saunová kamna PanoramaSAUNOVÁ KAMNA

Luxusní kamna o výkonu 6 kW dodají sauně stálé a rovnoměrné teplo. Kamna mají dřevěný bezpečnostní kryt, jsou vykládané štípaným přírodním kvarcitem a jejich horní kryt je vyroben z leštěného vulkanického kamene-sienitu. Součástí kamen je také 25 kg saunových kamenů, které lze polévat a vytvářet tak parní nárazy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

Snížený podhled

Hvězdné nebe ve zvýšeném podhledu

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvětlení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Nově mají sauny Panorama zvýšený a podsvícený podhled, jehož barvy lze libovolně měnit na dotykovém panelu či IR dálkovém ovladači. Barevné RGB diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do stran a zabezpečí dostatek světla i po vypnutí centrálního osvětlení.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8 mm kaleného skla, osazeny nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Stěna je v místě saunových kamen opatřena  6 ventilačními otvory, které zabezpečují přívod čerstvého vzduchu.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a dekoračním osvětlením, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

HudbaSaunové reproduktory

Příjemný hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny a o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je dostupné ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny, aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                         Siena                                          Black                                         Mosaic

White quarzitRome quarzitblack quarzit

mozajkový kámen

 

 

 

 

Další informace

Hmotnost 320 kg
Materiál

africká vrba Abachi

Výška

2100mm

Rozměry

2000 x 1800 mm, 2200 x 1800 mm

Počet osob

3-4

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 7 kW (+ 4980Kč),

Ovládání

LCD Dotykový panel + IR Dálkové

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

NE

Podsvícení opěrek

ANO

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Siena, Black Quarzit, Mosaic

Madlo

Nerez / Dřevo/ Crystal

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla stěn

10mm

Keramická dlažba

ANO

Podlahový rošt

odjímatelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Panorama 1247”