ROYAL-1218

1218 hl foto
1218saunová kamna Sawo 3kWsaunové vědro1210 – kopieWall LightTouch screenAbachi wall1103-Detail rohublack quarzitRome quarzitWhite quarzitRGB osvětlení do saunypohled 1218půdorys 1218

169900 Kč189900 Kč

Světlá sauna z africké vrby s kapacitou 1-2 osoby. Kompaktní nerezová kamna o výkonu 6 kW vytopí saunu na 90°C za neuvěřitelných 35 minut.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1218 Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny ROYAL - vznešený design a inovativní technologie

Sauna Royal 1218 nabízí úsporu místa za současného zachování uživatelského komfortu. Krémově bílá Africká vrba Abachi propůjčuje sauně svěží nádech a kamenné obložení v dekorech Black, White nebo Siena dotváří atmosféru. Sauna je vybavena kamny o výkonu 6 kw které umožňují vyhřátí až na 90 °C a bezpečnostním dřevěným krytem proti popálení. Hlavní osvětlení značky harvia propoušťí tlumené bílé světlo a dekorační stropní diody umožňují výběr bary dle vašeho přání.

Sauna je dále vybavena barevným osvětlením umístěným pod lavicí a saunovými reproduktory. Ovládání teploty, barvy osvětlení a hudby zajišťuje dotykový LED panel umístěný přímo v prostoru sauny nebo dálkový IR ovladač. Sauna pojme 1-2 osoby a lze ji instalovat mezi tři stěny, do rohu, či jen ke stěně.

Abachi palubky

AFRICKÁ VRBA ABACHI

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

saunová kamna Sawo 3kW 3

SAUNOVÁ KAMNA

Srdcem sauny jsou nerezová kamna o výkonu 6 kW, které vyhřejí saunu na 90°C za pouhých 40 minut. Kamna jsou vybavena bezpečnostním dřevěným krytem a ochrannou mřížkou. Součástí kamen je 15 kg saunových kamenů které zabezpečí rovnoměrné prohřátí vzduchu a umožní vytváření parních nárazů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nadedveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, které rovnoměrně rozptylují světlo  a zabezpečí dostateční osvětlení i po vypnutí světla centrálního.

saunové reproduktory 60WPříjemný hudební zážitek

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny a o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připravem 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

africká vrba Abachi

Rozměry

1200 x 1070 mm, 1500 x 1070 mm, 1800 x 1070 mm

Výška

1900mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně)

Ovládání

LCD dotykový panel

Dálkové IR ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Doplňkové světlo

Stropní- RGB LED Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO- barevné RGB

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Tloušťka skla dveří

6 mm

Tloušťka skla sauny

8 mm

Skladba podlahy

Dřevěný rošt- neodjímatelný

Madlo

Crystal/Dřevo

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Kamenná stěna

Black Quarzit, Siena, White Quarzit

Hmotnost

220 kg

Počet osob

1-2

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ROYAL-1218”