Panorama 1252

1252C-2 - kopie
Detail rohuRGB osvětlení do saunykvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackWall LightMadlo do saunyLCD touch screenmozajkový kámen 1Saunová kamnaPanorama 1241-podsvícený podhled

174900 Kč189900 Kč

Sauna určená pro 1-2 osoby, vybavená kamny o výkonu 6 kw. Minimální doba vytopení a nenáročnost na prostor jsou výhody této sauny.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1252 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Panorama- Inovativní technologie a luxusní vzhled

Nejmenší sauna z řady Panorama, určená pro 1-2 osoby, vyniká především v rychlosti vyhřátí na požadovanou teplotu. Sauna má tlustší skla stěn i dveří, což snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost. Další novinkou je odjímatelný podlahový rošt, barevné podsvícení opěrek a regulovatelný přívod čerstvého vzduchu.

Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 6 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Novinkou je dálkový IR ovladač který umožní nastavit vše od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení či muziky.  kamenná stěna dodává sauně moderní nádech.

Zadní stěna sauny je  vykládána štípaným kvarcitem který tak zvyšuje akumulační vlastnosti sauny. Součástí sauny je také dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Abachi palubkyAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

saunová kamna PanoramaSAUNOVÁ KAMNA

Luxusní kamna o výkonu 6 kW dodají sauně stálé a rovnoměrné teplo. Kamna mají dřevěný bezpečnostní kryt, jsou vykládané štípaným přírodním kvarcitem a jejich horní kryt je vyroben z leštěného sienitu. Součástí kamen je také 25 kg saunových kamenů, které lze polévat a vytvářet tak parní nárazy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8 mm kaleného skla, osazeny nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Stěna je v místě saunových kamen opatřena  6 ventilačními otvory, které zabezpečují přívod čerstvého vzduchu.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a doplňkovým osvětlením, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Hvězdné nebeHvězdné nebe ve zvýšeném podhledu

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvětlení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Nově mají sauny Panorama zvýšený a podsvícený podhled, jehož barvy lze libovolně měnit na dotykovém panelu či IR dálkovém ovladači. Barevné RGB diody jsou osazeny krystaly, které rovnoměrně rozptylují světlo do stran a zabezpečí jeho dostatek i po vypnutí centrálního osvětlení.

HudbaSaunové reproduktory

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny a o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je dostupné ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny, aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                         Siena                                          Black                                         Mosaic

White quarzitRome quarzitblack quarzit

mozajkový kámen

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Hmotnost 230 kg
Materiál

africká vrba Abachi

Výška

1900mm

Rozměry

1000 x 1100 mm, 1200 x 1100 mm, 1500 x 1100 mm

Počet osob

1-2

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 6 kW,

Ovládání

LCD Dotykový panel

IR Dálkové ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

NE

Podsvícení opěrek

ANO

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Siena, Black Quarzit, Mosaic

Madlo

Nerez / Dřevo/ Crystal

Tloušťka skla dveří

8mm

Tloušťka skla stěn

10mm

Keramická dlažba

ANO

Podlahový rošt

odjímatelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Panorama 1252”