ROYAL-1222

1222 sauna hl. foto
1222saunová kamna Sawo 3kWsaunové vědro1210 – kopieWall LightTouch screen1236- saunová laviceSaunové LED RGB stropní diodyZápadní červený cedrDetail rohublack quarzitRome quarzitWhite quarzitRGB osvětlení do saunypůdorys 1222pohled 1222

209900 Kč234900 Kč

Prostorná sauna z kanadského červeného cedru s kapacitou 3-5 osob. Saunový kamna  jsou dostupná ve dvou výkonových třídách 6 a 9kW.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1222 Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny ROYAL - vznešený design a inovativní technologie

Sauna Royal 1222 určená pro 3-4 osoby je největší nabízenou saunou. Sauna je vyrobena z exotického kanadského cedru, který uvolňuje příjemné aroma a ve vysokých teplotách na dotek nepálí. Skleněná stěna, přírodní kámen a nerezové prvky propůjčují sauně jedinečný vzhled.

Kamna Harvia Cilindro o výkonu 9 kW spolehlivě vyhřejí saunu až na 90° C. Lavice o šířce 50 cm jsou uspořádány do pravého úhlu a nabízí tak maximum pohodlí. Barevné osvětlení chromatotherapy, barevné podsvícení lavic a hlavní osvětlení  lze ovládat přímo z prostoru sauny prostřednictvím LED dotykového panelu. Sauna je také vybavena hudební aparaturou,dálkovým ovladačem, teploměrem, vědrem na polévání kamen a přesýpacími hodinami.

Západní červený cedr

KANADSKÝ ČERVENÝ CEDR

Monumentální dřevina červenohnědé barvy rostoucí na západním pobřeží USA a Kanady je považována za nejluxusnější dřevinu, kterou lze na stavbu saun použít. Vlastnosti jako nepálivost, bezsukovost, krásná textura a vůně které ani po letech nevyprchá, dělají z Červeného cedru ideální dřevo do všech typů saun. Díky své odolnosti proti vodě může být Červený Cedr použit jak na obklady stěn a stropů tak na výrobu saunových lavic a opěrek.

Kamna Cilindro

SAUNOVÁ KAMNA

V základní výbavě jsou nerezová kamna  o výkonu  6 kW, která vyhřejí  saunu na 90°C za 60 minut. Kamna jsou opatřena usměrňovačem tepla, který zajistí jeho rovnoměrné rozvedení a dřevěným bezpečnostním krytem. Alternativou jsou kamna Harvia Cilindro  9 kW, které vyhřejí saunu do 45 min a svou kapacitou 100 kg kamenů poskytnou lepší akumulaci tepla. Saunové kameny jsou součástí sauny.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 6 mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nade dveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvětlení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, které rovnoměrně rozptylují světlo  a zabezpečí dostatek osvětlení i po vypnutí světla centrálního.

music 

Hudba a MP3

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

kanadský Červený cedr

Rozměry

1800 x 1500 mm, 2000 x 1700 mm, 2200 x 1700 mm

Výška

2100mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 9 kW (+ 4980Kč)

Ovládání

LCD dotykový panel

Dálkové IR ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Doplňkové světlo

Stropní- RGB LED Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO- barevné RGB

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Tloušťka skla dveří

6 mm

Tloušťka skla sauny

8 mm

Skladba podlahy

Dřevěný rošt- neodjímatelný

Madlo

Crystal/Dřevo

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Kamenná stěna

Black Quarzit, Siena, White Quarzit

Hmotnost

320 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ROYAL-1222”