Royal 1211

Hl foto finská sauna 1211
1211Madlo do saunyIR dálkové ovládání –LCD dotykový panelWall Lightsaunové vědrointeriér saunySaunové LED RGB stropní diodyRGB osvětlení do saunyharvia cilindroAbachi palubkyDetail rohuobklad Sienakvarcit whitekvarcit Sienakvarcit black

209900 Kč239900 Kč

Moderní rohová sauna ze světlé Abachi s kapacitou 4-5 osob. Kamna o výkonu 6 nebo 9 kW a panoramatický výhled jsou přednostmi této sauny.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1211 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Royal- Precizní provedení, vznešený design

Sauna Royal 1211 pro 3-4 osoby  patří k největším rohovým saunám v naší nabídce. Okrasné frézované hrany, kamenné obložení ve třech možných dekorech a velké prosklené plochy jsou její předností. Interiér i exteriér je vyroben z africké vrby Abachi, saunové dřeviny která nepálí ani při vysokých teplotách. Strop sauny je osazen svítícími krystaly jejichž barvu lze libovolně měnit  zatímco hlavní osvětlení emituje tlumené bílé světlo. Srdcem sauny jsou kamna o výkonu 6-9 kw dle výběru a jejich ovládání lze provozovat jednoduše z protoru sauny. Pod lavicemi o šíři 50 cm jsou umístěny reproduktory o výkonu 60 W a barevné LED podsvícení. Uživatelské pohodlí zvyšuje dálkový IR ovladač, který umožňuje ovládání teloty, hudby či barvy světla či pohodlně i mimo prostor sauny.

saunových kamen.

Abachi wallAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

Kamna CilindroSAUNOVÁ KAMNA

V základní výbavě jsou nerezová kamna  o výkonu  6kW, která vyhřejí  saunu na 90°C za 60 minut. Kamna jsou opatřena usměrňovačem tepla, který zajistí jeho rovnoměrné rozvedení a dřevěným bezpečnostním krytem. Alternativou jsou kamna Harvia Cilindro  9 kW, které vyhřejí saunu do 45 min a svou kapacitou 100 kg kamenů poskytnou lepší akumulaci tepla. Saunové kameny jsou součástí sauny.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla, jsou osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu pod prahem a ventilační mezerou, nade dveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř i zvenčí sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do stran a zabezpečí dostatek světla i po vypnutí centrálního osvětlení.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

africká vrba Abachi

Rozměry

1800 x 1800 mm, 2000 x 2000 mm, 2200 x 2200 mm

Výška

2100mm

Kamna

Sawo 6 kW (v ceně), Harvia Cilindro 9 kW (+ 4980Kč)

Maximální teplota

90°C

Ovládání

LCD Dotykový panel + IR Dálkové

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Rome, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo

Tloušťka skla dveří

6mm

Tloušťka skla sauny

8mm

Podlahový rošt

nevyjmutelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Hmotnost

320 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Royal 1211”