ROYAL-1219

1219 sauna hl
1219saunová kamna Sawo 3kW1210 – kopieWall LightTouch screensaunové vědroAbachi wall1103-RGB osvětlení do saunyDetail rohublack quarzitRome quarzitWhite quarzit1219 pohled1219 půdorys

169900 Kč189900 Kč

Rohová sauna s nízkými nároky na prostor a kapacitou 1-2 osoby. Sauna je vybavena kamny o výkonu 3 kW které vyhřejí prostor na 90°C do 45 minut.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1219 Kategorie: ,

Popis produktu

Sauny ROYAL - vznešený design a inovativní technologie

Prosklená sauna Royal 1219 patří mezi nejmenší rohové sauny z naší nabídky. Interiér i exteriér je vyroben z africké vrby Abachi, zadní stěna a prostor za kamny jsou pak obloženy kamenným obkladem v dekorech Black, White nebo Siena. Srdcem sauny jsou saunová kamna Sawo o výkonu  3 kW, které vyhřejí saunu až na 90 °C. Dřevěný bezpečnostní kryt kamen je samozřejmostí.

Voděodolný dotykový ovladač  umístěný přímo v prostoru sauny umožňuje ovládání teploty, nastavení doby saunování, volbu barvy osvětlení  nebo výběr hudby. Sauna je osazena jednou lavicí o šířce 50cm a délce 150, 130 nebo 110 cm dle vybraného modelu  a pojme 1-2 osoby.  Součástí sauny jsou také přesýpací hodiny, vědro s naběračkou pro polévání kamen, dřevěný teploměr a inovativní dálkový IR ovladač pro ovládání  funkcí na dáklu.

Abachi palubky

AFRICKÁ VRBA ABACHI

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlasnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

saunová kamna Sawo 3kW 3

SAUNOVÁ KAMNA

Srdcem sauny jsou nerezová kamna o výkonu 3 kW, které vyhřejí saunu na 90°C za 45-60minut. Kamna jsou vybavena bezpečnostním dřevěným krytem a ochrannou mřížkou. Součástí kamen je 15 kg saunových kamenů které zabezpečí rovnoměrné prohřátí vzduchu a umožní vytváření parních nárazů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Narozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 8mm kaleného skla osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu u prahu a jeho vyfukováním, ventilační mezerou nadedveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidkou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, které rovnoměrně rozptylují světlo  a zabezpečí dostateční osvětlení i po vypnutí světla centrálního.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připravem 3,5mm Jack, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

africká vrba Abachi

Rozměry

1200 x 1200 mm, 1400 x 1400 mm, 1600 x 1600 mm

Výška

1900mm

Kamna

Sawo 3 kW (v ceně)

Ovládání

LCD dotykový panel

Dálkové IR ovládání

ANO

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Doplňkové světlo

Stropní- RGB LED Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO- barevné RGB

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Tloušťka skla dveří

6 mm

Tloušťka skla sauny

8 mm

Skladba podlahy

Dřevěný rošt- neodjímatelný

Madlo

Nerez/Dřevo

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Kamenná stěna

Black Quarzit, Siena, White Quarzit

Hmotnost

220 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ROYAL-1219”