Modern sauna

Saunová kabina Modern rohová Saunová kabina Modern Saunadream main Interiér saunové kanina Modern II. Řídící panel osvětlenÍ, kamen a hudby- Saunadream DSC05961 jako inteligentní objekt-1 kopie Nerezové madlo a kouřové provedení skel Detail lavice Therapy- rohové napojení Detail lavice Therapy Saunová kamna Harvia The Wall 9 kW Interiér saunové kanina Modern Snížený-podsvícený-podhled sauna modern Sauna-na-míru-Saunadream modern Modern-sauna- vnitřní Finská-sauna-MODERN-interier MODERN-interier sauna MODERN-sauna interier Interiér-finské-sauna Interiér-MODERN-osika-a-termo-olše Saunová-kamna-Sound Modern sauna interiér saunadream saunová-kamna-Harvia

Stavíme domácí Modern sauny na míru

Domácí sauna s moderním designem, který je charakteristický kombinací světlé Osiky a tmavé Termo Olše. Při výrobě pečlivě dbáme na precizní zpracování veškerých detailů. Prvky sauny do sebe pasují na milimetr přesně a Vy si tak můžete vychutnat ničím nerušenou relaxaci v exkluzivní saunové kabině.

Máte zájem o relaxaci  v kvalitní, interiérové, moderní sauně na zakázku? Pak se na nás neváhejte obrátit.

Realizace ve Výbavě MODERN Therapy LUX

 

Doprava zdarma   |   Záruka 5 let   |   Montáž 48 hodin   |   3D návrh

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás

Výbava MODERN- moderní kombinace světlé a tmavé barvy

 

Materiál- Osika a Termo olšeObklad- Modern Sauna

Stěny i lavice sauny jsou vyrobeny ze dvou typů dřevin- světlé Osiky a tmavé Termo Olše. Stejný materiál je použit také na opěrky, pochozí rošt a kryt kamen. Stěna za kamny je obložena přírodním kamenem- Quarzitem v dekorech White, Black či Siena. Rozložení jednotlivých materiálů záleží na Vašich preferencích a dispozicích sauny.

 

KamnaHarvia Vega-Lux 

Součástí výbavy MODERN jsou saunová kamna Harvia Vega Lux, která pojmou až 25kg kamenů. Kamna jsou chráněna dřevěným krytem a lze je polévat vodou.

 

Řídící jednotkaŘídící jednotka Smart 7

Nadčasová řídící jednotka Smart 7 umožňuje nastavení teploty až do 1100C. Na dotykovém displayi lze dále nastavit barva osvětlení, přehrávaná hudba, týdenní plánování či ovládání ventilátoru. Všechny funkce sauny tak ovládáte pohodlně z jednoho místa.

 

Osvětlení Podsvícení laviček

Sauna MODERN je vybavena centrálním osvětlením značky Harvia s dřevěným krytem vyzařující teplé tlumené světlo. Atmosféru sauny dotváří barevné podsvícení laviček umožňující volbu jedné z 16 stálých barev či nastavení funkce prolínání.

 

 

HudbaSaunové reproduktory

Modelová řada MODERN je vybavena hudební aparaturou o celkovém výkonu 160 W. Aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory s možností připojení vlastního MP3 přehrávače. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny.

 

Volitelné úpravy

Nejčastějšími úpravami jsou instalace kamenné stěny, snížení či zvýšení podhledu nebo zabudování ochlazovacího vědra do saunové lavice. Dalšími možnými úpravami jsou: instalace prosklené stěny z jednoduchého či izolačního skla, izolace podlahy nebo vybudování soklu pro zamezení vzlínání vlhkosti do konstrukce sauny.

quarzit white      quarzit black     quarzit Siena      Snížený podhled      Kalené sklo jednoduché     kalené sklo dvojité

Při výběru sauny na míru se nemusíte omezovat jen na námi nabízené designy. Máte-li jedinečné požadavky na vzhled a konstrukci sauny, uveďte je při odesílání poptávky a my uděláme maximum pro to, aby se staly realitou.

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás