Výbava Modern- kombinace mystické termoolše a svěží osiky

Saunu máme pár měsíců a se vším jsme maximálně spokojený. Pan Bartuněk je profesionál a jeho jednání je na dnešní dobu nevídané. Chtěli by jsme mít všechny firmy, které využíváme s takovou profesionalitou s jednáním. Tuhle firmu mužů klidně s čistým svědomím všem doporučit. Děkuji Radoslav M.

 

Popis: Prostorná luxusní saunová kabina o půdorysu 2300 x 1700 mm poskytuje dostatek prostoru až pro 5 osob. Sauna je vyrobena z topolu osiky v kombinaci s tmavou termoolší,  která dává sauně moderní nádech. Designovým prvkem, plnícím také nosnou funkci, je masivní termoolšový rám tloušťky 180 mm, který vytváří oporu stropu nad proskleným rohem sauny. Sauna je osazena kouřovým sklem s nerezovými prvky a vybavena integrovanými ventilačními otvory s možností regulace přísunu čerstvého vzduchu. Provedení sauny bylo voleno nejvyšší možné- THERAPY LUX. Žádné krycí lišty, žádné sloupky lavic, dokonale utěsněné dveře, příjemně zaoblené hrany lavic a opěrek. Zkrátka vše co by bylo od exkluzivní sauny očekáváno.

O nezapomenutelný saunový zážitek se postarají saunová kamna Harvia The Wall o výkonu 9 kW, barevné podsvícení stropu, opěrek i lavic a bluetooth hudební aparatura s ozvučnicí Saunadream sound. Sauna je vybavena také dálkovým ovládáním přes GSM, který umožní mít saunu vyhřátou již při příjezdu z náročné obchodní cesty nebo z výletu do hor.

 

Nezávazně poptat saunu MODERN v provedení Therapy LUX

Radoslav M., Libeř,