Saunová kabina Ideal termo -Maršovice, Provedení Therapy LUX

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti Saunadream a především panu Bartůňkovi za dodání a výrobu finské sauny. Sauna je naprosto fenomenální, super kvalita, vybavení, design. Velká paráda. Pan Bartůněk poradí, navrhne různé materiály o kterých má neskutečné znalosti a doporučí přesně pro Vás to nejlepší. Na čem se dohodnete to platí, naprosté spolehnutí, úžasná komunikace. Rozhodně doporučuji. Petra K. Maršovice.

 

Popis: Elegantní saunová kabina realizovaná v podkrkonošských Maršovicích. Sauna svými rozměry přesně zapadá do připravené niky a tvoří dominantu koupelny. Modelová řada Ideal Termo je charakteristická obkladem z termowood osiky a bílého kvarcitu, termicky neupravená osika je pak použita na vybavení interiéru. Sauna je vyrobena  nejvyšší možné kvalitativní třídě THERAPY LUX, která zahrnuje vysoce zaoblené hrany lavic, opěrek a krytu kamen. Lavice nemají žádné sloupky, které by rušili estetickou linii a spodní lavice je tzv. podsunutá pod horní.
Veškeré kovové prvky, jako závěsy dveří, luxusní madlo, designový profil kamenné stěny nebo stínítka Elegant mini jsou z prvotřídní nerezové oceli a zabezpečují dlouhou životnost sauny. Masivní rám Therapy Frame o šířce 18 cm je dalším designovým prvkem, který zároveň poskytuje dostatečnou oporu dveřím a skleněným stěnám. Sauna je vybavena externím ovládačem osvětlení, teploty i doby chodu sauny a její vytopení na 90°C zabere přibližně 45 min. Zákaznici děkujeme za umožnění pracovat na tomto projektu. Bylo nám potěšením podílet se na výrobě této exkluzivní sauny.

 

Nezávazně poptat saunu Ideal Termo- Therapy LUX

Petra K. Maršovice,