Všeobecné Informace

Záruka 5 let


Záruční doba 5 let se vztahuje na veškeré vybavení sauny včetně konstrukce, instalací a všech doplňků vyjma elektrického vybavení. Záruka 24 měsíců se vztahuje na elektrické vybavení sauny, jako jsou saunová kamna, řídící jednotka, hudební aparatura či osvětlení. Záruka 6 měsíců je uplatňována na topné spirály saunových kamen, které jsou stejně jako žárovky nebo barevné diody považovány za spotřební zboží.

 

building-project

3D projekt zdarma


Ke každé sauně na míru vytvoříme 2D i 3D návrh zdarma. Můžete se tak aktivně zapojit do návrhu své sauny a zhmotnit své představy ještě před samotnou výrobou. Držíme se hesla "Nic není nemožné", oslovte nás a my uděláme vše abychom vyrobili saunu Vašich snů.

 

Doprava zdarma

Doprava a montáž zdarma


Doprava a montáž zdarma se vztahuje na veškeré sauny na míru, včetně saun zakoupených prostřednictvím našeho e-shopu. Saunu dopravíme kamkoliv po ČR v předem sjednanou dobu, vše vyložíme, smontujeme, zapojíme, odzkoušíme , následně vysvětlíme obsluhování a saunu předáme.

eco-environment

Čistý výrobní proces


Při výrobě saun aplikujeme nejmodernější technologické postupy a dodržujeme nejpřísnější normy. Pouze  inovativním přístupem a precizním provedením lze dosáhnout minimálního podílu odpadu. Vzniklý dřevěný odpad jako jsou piliny a prach jsou lisovány a spolu s výrobními zbytky ekologicky využity k vytápění výrobních prostor.

 

Montáž 24-48 hodin

Montáž 12 - 48 hodin


Montáž saun zakoupených přes náš e-shop zabere včetně revize zpravidla do 12 hodin. Montáž sauny na míru zabere obvykle jeden až dva pracovní dni, jen výjimečně více. V případě montáže sauny na míru budete předem informováni o její časové náročnosti.