Rustic sauna

rustikální vnitřní sauna na míru

Stavíme domácí Rustic sauny na míru

Luxusní interiérová sauna s rustikálním designem. Interiér i exteriér je obložen kartáčovaným, finským termo smrkem, který Vás vrátí až k počátkům samotného saunování. Design i dispozice rustikální sauny jsou vysoce variabilní a vždy jsou navrhovány s ohledem na preference zákazníka, ergonimii, bezpečnost a uživatelský komfort.

 

Doprava zdarma   |   5 let záruka   |   Montáž 48 hodin   |   3D návrh

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás

Výbava RUSTIC–starobylý vzhled v moderním provedení

Materiál- Kartáčovaný finský smrkkartáčovaný thermo smrk

Interiér i exteriér je obložen kartáčovaným, finským thermo smrkem o tloušťce 12-16mm, který Vás vrátí k počátkům saunování. Lavice, opěrky a kryt kamen jsou vyrobeny ze světlého finského smrku. Stěna za kamny je pro lepší akumulační vlastnosti a podpoření rustikálního vzhledu obložena přírodním štípaným Kvarcitem v dekoru White, Black nebo Siena.

 

KamnaSound titanium

Řada RUSTIC je vybavena nerezovými kamny Harvia Sound ME které pojmou až 25 kg saunových kamenů. Konstrukce kamen umožňuje vytváření tzv. parních nárazů-dočasného navýšení vlhkosti politím kamen vodou.

 

Harvia Griffin CG- 170

Řídící jednotka

Uživatelsky příjemná regulace Harvia CG170 umožňuje nastavení teploty až na 1100C, zapínání osvětlení a zapínání hudby či ventilátoru. Regulace je vybavena digitálním displayem a voděodolnými tlačítky pro zamezení vniku vlhkosti.

 

Osvětlení osvětlení rustic

Výbava RUSTIC obsahuje, dle velikosti sauny, 1-2 hlavní osvětlení  značky Harvia s bezpečnostním krytem. Dřevěné lamelové stínítko propouští tlumené světlo teplé žluté barvy.

 

HudbaSaunové reproduktory

Modelová řada Ideal je vybavena hudební aparaturou o celkovém výkonu 160 W. Aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory a umožňuje připojení vlastního MP3 přehrávače. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny.

 

Volitelné úpravy

Nejčastějšími úpravami jsou instalace kamenné stěny, snížení či zvýšení podhledu nebo zabudování ochlazovacího vědra do saunové lavice. Dalšími možnými úpravami jsou: instalace prosklené stěny z jednoduchého či izolačního skla, izolace podlahy nebo vybudování soklu pro zamezení vzlínání vlhkosti do konstrukce sauny.

quarzit white      quarzit black     quarzit Siena      Snížený podhled     Kalené sklo jednoduché     kalené sklo dvojité

Při výběru sauny na míru se nemusíte omezovat jen na námi nabízené designy. Máte-li jedinečné požadavky na vzhled a konstrukci sauny, uveďte je při odesílání poptávky a my uděláme maximum pro to, aby se staly realitou.

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás