Vniřní sauna na míru IDEAL Vniřní sauna na míru IDEAL Vniřní sauna na míru IDEAL

Stavíme domácí Ideal sauny na míru

Domácí sauna řady Ideal - to je čistý a jednoduchý design. Interiér i exteriér je tvořen světlým obkladem z Osiky. Stavíme sauny na míru, které se přizpůsobí Vašim požadavkům i prostoru.

 

Doprava zdarma   |   Záruka kvality   |   Montáž 48 hodin   |   3D návrh

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás

Výbava IDEAL- kombinace jednoduchého designu a čistého provedení.

Materiál- OsikaObklad Topol osika

Interiér i exteriér je tvořen světlým obkladem z Topolu osiky o tloušťce 15 mm. Lavice, opěrky a kryt kamen je, pro vytvoření jednotného vzhledu vyroben ze stejné dřeviny. Stěna za kamny může být pro lepší akumulaci a vyšší odolnost obložena přírodním štípaným Kvarcitem v dekoru White, Black nebo Siena.

 

Kamnasaunová kamna Ideal

Kamna pro řadu IDEAL lze vybírat přímo v našem e-shopu. Volit lze z tradičních kamen na dřevo nebo  kamen elektrických, jednoduchých na obsluhu.

 
 

Xenio_CX170_C řídící jednotkaRegulace teploty

Ovládání teploty v rozmezí 30-115C zajišťuje dotyková jednotka Harvia Xenio CX170 . Dalšími funkcemi jsou zapínání osvětlení, přednastavení zapnutí kamen, nastavení doby saunování a dětská pojistka. Nadstandardem je možnost ovládání jednotky přes SMS či WiFi.

 

 

 

Osvětlení Podsvicení laviček a opěrek

V základní výbavě řady IDEAL je jedno až dvě hlavní osvětlení Harvia s dřevěným krytem. Doplňkové barevné osvětlení je zabudováno do opěrek a laviček a vytváří efekt „omývání stěn”. Barvu podsvícení lze vybírat ze 16 stálých barev či zvolit jednu ze čtyř přednastavených funkcí prolínání.

 

HudbaSaunové reproduktory

Modelová řada Ideal je vybavena hudební aparaturou o celkovém výkonu 160 W. Aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory a umožňuje připojení vlastního MP3 přehrávače. Průměr reproduktorů 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny.

 

Volitelné úpravy

Nejčastějšími úpravami jsou instalace kamenné stěny, snížení či zvýšení podhledu nebo zabudování ochlazovacího vědra do saunové lavice. Dalšími možnými úpravami jsou: instalace prosklené stěny z jednoduchého či izolačního skla, izolace podlahy nebo vybudování soklu pro zamezení vzlínání vlhkosti do konstrukce sauny.

quarzit white      quarzit black     quarzit Siena      Snížený podhled      Kalené sklo jednoduché     kalené sklo dvojité

Při výběru sauny na míru se nemusíte omezovat jen na námi nabízené designy. Máte-li jedinečné požadavky na vzhled a konstrukci sauny, uveďte je při odesílání poptávky a my uděláme maximum pro to, aby se staly realitou.

 

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás