Exclusive sauna

Saunadream Exclusive (18) Saunová kabina Exclusive- západní červený cedr Saunadream Exclusive (4) Sauna Saunadream Západní červený cedr, Osika Sauna Exclusive Exclusive vnitřní sauna Exclusive cedar sauna Exclusive domaci sauna

Stavíme domácí Exclusive sauny na míru

Luxusní moderní domácí sauna, postavená z nejluxusnější dřeviny, kterou lze na stavbu sauny použít, z kanadského červeného cedru. Užijte si exkluzivní domácí saunování. Nyní si tento nezapomenutelný zážitek můžete dopřát i Vy. Dlouhotrvající, příjemná vůně cedru Vám zpříjemní saunování i po mnoha letech používání sauny. Řada Exclusive je dostupná ve dvou kvalitativních variantách Standard a Therapy LUX

 

Realizace ve Výbavě Exclusive- Therapy LUX

 

Doprava zdarma   |   Záruka 5 let   |   Montáž 48 hodin   |   3D návrh

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás

Výbava EXCLUSIVE- Neobyčejná sauna pro neobyčejné zážitky

Materiál- Červený cedrzápadní červený cedr

Nejluxusnější dřevinou, kterou lze na stavbu sauny použít je kanadský červený cedr. Jeho tmavě hnědá barva, pravidelná textura a výborná izolační schopnost ho předurčují pro stavbu saunových lavic, výrobu opěrek ale i obložení stěn. Dlouhotrvající, příjemná vůně cedru Vám zpříjemní saunování i po mnoha letech používání sauny. Stěna nejblíže kamen může být obložena přírodním kamenem, aby nebylo dřevo namáháno nadměrnou teplotou a aby byla zvýšena akumulace sauny.

 

KamnaHarvia Cilindro

Dominantou každé sauny, ve výbavě EXCLUSIVE, jsou Kamna Harvia Cilindro, které pojmou až 80 kg saunových kamenů. Svou konstrukcí umožňují vytváření tzv. parních nárazů- dočasného navýšení vlhkosti způsobené politím kamen. Kamna svou konstrukcí umožňují zabudování do saunové savice nebo mohou stát volně v prostoru a být opatřena ochranným krytem.

 

Řídící jednotkaŘídící jednotka Smart 7

Nadčasová řídící jednotka Smart 7 umožňuje nastavení teploty až do 110°C. Na dotykovém displeji lze dále nastavit barva osvětlení,  hudba, týdenní plánování či ovládání ventilátoru. Všechny funkce sauny tak ovládáte pohodlně z jednoho místa.

 

 

Osvětlení a hudbaLed ceiling

Sauna je vybavena hlavním osvětlením značky Harvia, vyzařujícím tlumené teplé světlo. Barevné hvězdné nebe a barevné bodové podsvícení laviček umožňuje nastavení jedné z 16 stálých barev či volbu funkce pozvolného prolínání.

 

HudbaSaunové reproduktory

Modelová řada EXCLUSIVE může být vybavena hudební aparaturou o celkovém výkonu 160 W. Aparatura tvořena dvěma reproduktory umožňuje přehrávání vlastních MP3, bez nutnosti vystavovat Váš telefon vysokým teplotám. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení každé sauny.

 

Volitelné úpravy

Nejčastějšími úpravami jsou instalace kamenné stěny, snížení či zvýšení podhledu nebo zabudování ochlazovacího vědra do saunové lavice. Dalšími možnými úpravami jsou: instalace prosklené stěny z jednoduchého či izolačního skla, izolace podlahy nebo vybudování soklu pro zamezení vzlínání vlhkosti do konstrukce sauny.

quarzit white      quarzit black     quarzit Siena      Snížený podhled      Kalené sklo jednoduché     kalené sklo dvojité

Při výběru sauny na míru se nemusíte omezovat jen na námi nabízené designy. Máte-li jedinečné požadavky na vzhled a konstrukci sauny, uveďte je při odesílání poptávky a my uděláme maximum pro to, aby se staly realitou.

 

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás