Comfort sauna

Interiérová sauna COMFORT 600x400 interiér Sauna Comfort 600x400 RGB podsvícení saunových lavic 600x400 Opěrka Therapy Edge Saunadeam 600x400 Sauna na míru- finský smrk 600x400 Lavice Therapy Saunadream 600x400 Saunové přesýpací hodiny 600x400 Barevné osvětlení sauny 600x400 Podlahový rošt sauny 600x400 Řídící jednotka saunové kabiny 600x400 Madlo saunových dveří 600x400 Saunová kamna Harvia Sound black 600x400 nerezové kování sauny 600x400 Řídící jednotka saunové kabiny 600x400 (1) RGB podsvícení saunových lavic 600x400 (1) Podlahový rošt sauny 600x400 (1) Saunová kamna Harvia Sound black 600x400 (1) Saunová-kabina-Comfort-dvojité-izolační-bezpečnostní-okno Comfort sauna podsvícení Saunová-kamna-Harvia-Delta-36-kW Interiér-saunové-kabiny-výbava-Comfort-finský-smrk-a-africká-vrba-abachi Saunové-přesýpací-hodiny-saunadream Saunadream comfort sauna Interiér domácí sauny comfort

Stavíme domácí Comfort sauny na míru

Materiálová varianta Comfort je charakteristická obkladem z výběrového finského smrku a lavic z topolu osiky, který při doteku nepálí. Řada domácích saun Comfort, je kvalitní, ale cenově dostupná volba. I méně nákladná domácí saunová kabina Vám dokáže připravit mnoho prožitků ze saunování. Každá sauna je na míru a její návrh odpovídá Vašemu prostoru a požadavkům. Řada Comfort je dostupná ve dvou kvalitativních variantách Standard a Therapy LUX

 

Realizace ve Výbavě Comfort- Therapy LUX

 

Doprava zdarma   |   Záruka kvality   |   Montáž 48 hodin   |   3D návrh

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás

Výbava COMFORT- cenově dostupná varianta, bez kompromisů

Materiál- Finský smrk a OsikaObklad severský smrk

Hlavním materiálem použitým na vnitřní i vnější obklad saunvé kabiny je finský smrk. Lavice, opěrky a kryt kamen jsou vyrobeny z topolu osiky kvality A+, která ani ve vysokých teplotách, při doteku nepálí.

 

Saunová kamnaSaunová kamna

Saunová kamna jsou srdcem každé sauny. Pro vytopení saunové kabiny lze použít kamna elektrická, vhodná do vnitřních rodinných saun, ale i kamna na dřevo, určená pro velké zahradní sauny. Saunová kamna pro Vaši saunu lze vybírat přímo v našem e-shopu .

 

Xenio_CX170_C řídící jednotkaRegulace teploty

Ovládání teploty v rozmezí 30-115C zajišťuje dotyková jednotka Harvia Xenio CX170 . Dalšími funkcemi jsou zapínání osvětlení, přednastavení zapnutí kamen, nastavení doby saunování a dětská pojistka. Nadstandardem je možnost ovládání jednotky přes SMS či WiFi.
 
 
 
 
 

OsvětleníRGB podsvícení opěrek

V základní výbavě řady COMFORT je jedno hlavní osvětlení Harvia s dřevěným krytem. Doplňkové barevné podsvícení opěrek umožňuje nastavení jedné z 16 základních barev či funkci jejich pozvolného prolínání.

 

HudbaSaunové reproduktory

Modelová řada COMFORT může být vybavena hudební aparaturou o celkovém výkonu 160 W. Aparatura je tvořena dvěma širokopásmovými  reproduktory a umožňuje připojení vlastního MP3 přehrávače nebo připojení přes Bluetooth. Průměr membrán 16 cm  a frekvenční rozsah 60-15000 Hz zajistí dokonalé ozvučení  každé sauny.

 

Volitelné úpravy

Nejčastějšími úpravami jsou instalace kamenné stěny, snížení či zvýšení podhledu nebo podsvícení opěrek, lavic či podhledu. Dalšími možnými úpravami jsou: instalace prosklené stěny z jednoduchého či izolačního skla, izolace podlahy nebo vybudování soklu pro zamezení vzlínání vlhkosti do konstrukce sauny.

quarzit whitequarzit blackquarzit SienaSnížený podhledKalené sklo jednoduchékalené sklo dvojité

Při výběru sauny na míru se nemusíte omezovat jen na námi nabízené designy. Máte-li jedinečné požadavky na vzhled a konstrukci sauny, uveďte je při odesílání poptávky a my uděláme maximum pro to, aby se staly realitou.

Předchozí realizace ve výbavě Comfort

Nezávazná poptávka        Kontaktujte nás