Royal 1210

1210 hl. foto
1210.saunová kamna Sawo 3kWMadlo do saunyRGB osvětlení do saunyAbachi palubkyDetail rohuobklad Sienakvarcit whitekvarcit Sienakvarcit blackLCD dotykový panelWall Light

169900 Kč189900 Kč

Luxusní rohová sauna s nízkými nároky na prostor určená pro 1-2 osoby. Srdcem sauny jsou kamna o výkonu 3 kW a maximální teplota dosahuje 90°C.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1210 Kategorie: ,

Popis produktu

 Sauny Royal- Precizní provedení, vznešený design

Hlavním designovým prvkem saun Royal jsou ozdobné frézované hrany, obklad z Africké vrby Abachi a velké prosklené plochy. Srdcem sauny jsou elektrická kamna o výkonu 3 kW a regulaci teploty zajišťuje dotykový LED  panel umístěný přímo v saunovací kabině. Sauna je vybavena reproduktory s možností připojení vlastního mp3, barevně podsvícenými lavičkami a barevným hvězdným nebem. Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kamene dodává sauně moderní nádech a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu.

Pro nejvyšší možný komfort je každá sauna serie Royal vybavena dálkovým IR ovládáním, umožňujícím nastavení veškerého elektrického příslušenství. Od teploty či doby saunování  po výběr barvy osvětlení či muziky. Součástí sauny je také dřevěný teploměr  s  přesýpacími hodinami  a dřevěné vědro s naběračkou pro polévání saunových kamen.

Abachi wallAfrická vrba Abachi

Krémově bílá dřevina, tropických deštných lesů střední Afriky, dodá Vaší sauně luxusní a čistý vzhled. Dřevo Abachi ani při vysokých teplotách na dotek nepálí. Zároveň je velmi odolné proti vlhkosti, neobsahuje suky a má pravidelnou strukturu. Právě tyto vlastnosti z něho dělají ideální dřevinu na stavbu saun. Abachi má svou typickou vůni, která Vám při každém saunování připomene vůni tropů.

LCD-Touch screen Ovládací panel LCD TOUCH

LCD dotykový  panel nabízí ovládání teploty, doby saunování, barvy osvětlení a volby hudby pohodlně z jednoho místa. Pro maximální komfort lze všechny tyto funkce ovládat i na dálku pomocí  dálkového IR ovladače. Na rozdíl od ostatních typů řídících jednotek, může být dotykový panel  umístěn přímo v prostorách sauny a Vám tak nabídne pohodlné a ničím nerušené saunování.

saunová kamna Sawo 3kW 3

Saunová kamna

Srdcem sauny jsou nerezová kamna o výkonu 3 kW, které vyhřejí saunu na 90°C za 45-60 minut. Kamna jsou vybavena bezpečnostním dřevěným krytem a ochrannou mřížkou. Součástí kamen je 15 kg saunových kamenů které zabezpečí rovnoměrné prohřátí vzduchu a umožní vytváření parních nárazů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

skleněné dveřeModerní prosklená stěna

Přední saunová stěna je vyrobena z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm, které odolá i vysokým rozdílům teplot. Dveře sauny jsou vyrobeny z 6 mm kaleného skla, jsou osazené nerezovým nebo akrylovým madlem a saunovým magnetickým zámkem. Dveře svou konstrukcí umožňují přisávání čerstvého vzduchu pod prahem a ventilační mezerou, nade dveřmi, zajišťují jeho stálou cirkulaci.

Hlavní světloOsvětlení

Sauna je vybavena centrálním osvětlením Harvia s žáruvzdorným krytem, který propouští bílé tlumené světlo a osvětlením dekoračním, umístěným pod lavičkami. Barvu dekoračního osvětlení lze nastavit na dálkovém ovládání zevnitř i zvenčí sauny. Na výběr je jedna z 16 stálých barev nebo funkce Therapy- pozvolné prolínání celého barevného spektra.

Led ceiling

Hvězdné nebe Chromatotherapy

Dopřejte si uvolnění. Je prokázáno že barevné osvělení  chromotherapy pozitivně působí na lidskou psychiku a mysl. Dotykový led panel umožňuje vabrat Vaší oblíbenou barvu nebo funkci prolínání barev. Barevné RGB saunové diody jsou osazeny krystaly, rovnoměrně rozptylujícími světlo do všech stran.

Příjemný hudební zážitek129134-simple-red-square-icon-media-music-cleft

Kvalitní hudební zážitek neodmyslitelně patří  ke každé z našich saun. Dva voděodolné, širokopásmové reproduktory o celkovém výkonu 160W rozezní prostor sauny o pohodlné přepínání skladeb se postará dálkový IR ovladač. Pro připojení je připraven konektor jack 3,5mm, díky kterému nebudete mít problém, s připojením jakéhokoliv přehrávače.

Přírodní kámen

Kamenná stěna z ručně vykládaného kultivovaného kvarcitu vytváří jedinečný estetický dojem a díky své akumulační schopnosti zvyšuje teplotní stabilitu sauny. Kamenné obložení je na výběr ve čtyřech dekorech, White Quarzit, Siena, Black Quarzit a Mozaic. Přírodní kameny jsou broušeny aby nevznikaly ostré hrany a při doteku příjemně hřejí.

White                                        Siena                                          Black

White quarzitRome quarzitblack quarzit

 

 

 

 


 

 Doprava zdarma       Záruka kvality      Montáž 12 h

Další informace

Hmotnost 230 kg
Doručení

Zboží na objednávku, expedice 14-28 dní

Materiál

africká vrba Abachi

Výška

1900mm

Rozměry

1200 x 1200 mm, 1350 x 1350 mm, 1500 x 1500 mm

Počet osob

1-2

Maximální teplota

90°C

Kamna

Sawo 3 kW (v ceně)

Ovládání

LCD Dotykový panel + IR Dálkové

Hlavní světlo

Saunová lampa s dřevěným krytem

Stropní světlo

RGB LED-Chromatotherapy

Podsvícení laviček

ANO

Podsvícení opěrek

NE

Hudba

MP3 + AM/FM radio

Kamenná stěna

White Quarzit, Rome, Black Quarzit

Madlo

Nerez / Dřevo

Tloušťka skla dveří

6mm

Tloušťka skla sauny

8mm

Podlahový rošt

nevyjmutelný

Teploměr

ANO

Přesýpací hodiny

ANO

Vědro a naběračka

ANO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Royal 1210”