Celoprosklená kombinovaná sauna Modern Termo| Therapy LUX

 

Tato unikátní kombinovaná saunová kabina byla navržena s důrazem na detail a sladěnost s okolními konstrukcemi. Trojstranné prosklení sauny evokuje vzdušnost a neomezuje při výhledu z bazénu na zahradu. Podlaha pod saunou je zhotovena z dlažby, na kterou těsně naléhá skleněná konstrukce. Je tak zamezeno cirkulaci vzduchu u podlahy a prochládání chodidel.

Veškeré materiály byly voleny s ohledem na vysokou vlhkost prostředí- termicky upravený topol osika a termo olše jsou doplněny decentními nerezovými prvky. To vše je zhotoveno v nejvyšším standardu- Therapy LUX a to bez lišt, bez viditelných spojovacích prvků a bez spáry pode dveřmi. Detaily lavic a opěrek jsou opatřeny vysoce zaoblenými hranami pro příjemné relaxování.

Sauna je osazena kombinovanými kamny Harvia the Wall Combi s výparníkem, unikátním hvězdným nebem, bodovým podsvícením lavic i opěrek a hudební BT aparaturou. Třešničkou na dortu je možnost vzdáleného ovládání sauny přes WIFI a to nejen regulace teploty, ale i vlhkosti a osvětlení.

 

 

Nezávazně poptat saunu Modern Termo v provedení Therapy LUX

Gabriela- Vřesina,