Saunový komínový set WHP 1500

Nerezový komín
komínový set-sestaveníkomínový set

16948 Kč

Nerezový komínový set pro saunu s kamny na dřevo. Součástí setu je veškeré příslušenství potřebné pro montáž a provoz komínu.

Katalogové číslo: 2020 Kategorie:

Popis produktu

Nerezový dvouplášťový komín- stylové řešení odvodu spalin

Komínový systém slouží nejen pro odvod spalin, ale svou konstrukcí výrazně snižuje množství dřeva potřebného k vytopení sauny. Jelikož je vnitřní vložka i vnější oplechování z nerezu, produkt je odolný a zachovává si svůj vzhled po dlouhou dobu. Komín má jednoduchý způsob uchycení pomocí nerezových závitů.

Díky integrovaným zámkům lze části komínu jednoduše napojit a vlivem střídání teplot nedochází k jejich povolení. Maximální povolená teplota spalin vnikající do komínu je 600°C. Vnější průměr komínového setu je 220mm a průměr komínové vložky činí 115mm.

Součástí dodávky je 1,5m dlouhý izolovaný dvouplášťový komín, 1m jednoplášťové neizolovaný kouřovod, nerezový lem kolem komínu z vnitřní strany sauny, izolační lem kolem komínu, upevňovací sada, gumový lem na střechu sauny, ukončovací krytku komínu proti dešti. Sada je vhodná pro montáž na ploché střechy bez trapézových prolisů.

Minimální doporučená délka komínu činí 3,5 m, minimální délka izolované části komínu pak 2,5 m.

V nabídce máme také prodlužovací kouřovod či kolena s úhlem 45°či 90°, komín tak dokážeme přizpůsobit každé sauně.

Další informace

Hmotnost 25 kg
Průměr kouřovodu

115 mm

Výška

1500 mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Saunový komínový set WHP 1500”